Peakomplekt Razer Kraken X Classic 7.1 must

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
Arvutitarka
Vesse esindus3KOHAL
Magistrali esindus3KOHAL
Järveotsa klienditeenindus7+KOHAL
Tartu Raatuse esindus1KOHAL
Narva esindus3KOHAL
Kristiine esindus2KOHAL
Pärnu esindus1KOHAL
Lõunakeskus3KOHAL
Viimsi esindus3KOHAL
Rocca Al Mare esindus1KOHAL
Ülemiste esindus2KOHAL
tellitav13 tk1-3 tp
37.90€
Tavahind: 59.99€

Toote kirjeldus

7.1 ruumilise heliga kõrvapealsed kõrvaklapid
Ülimalt kerge disain tundidepikkuseks kandmiseks
Kvaliteetsed neodüümiummagnetitega 40 mm kõlarid
Paindlik ja täielikult peidetav kardioidmikrofon
3,5 mm pistik võimaldab enamike seadmetega kasutamist
TootekoodRZ04-02890100-R3M1
Ülim kergus ja mugavus
Razer Kraken X peakomplekti 7.1 ruumilise heli ning ülimalt kerge disaini abil sukeldud mängudemaailma sellisel tasemel, et unustad üldse ära, et Sul kõrvaklapid peas on. Naudi tundidepikkuseid mängumaratone Razer Kraken X kõrvaklappidega täiuslikus mugavuses.

Selge ja täpne helikvaliteet
Razer Kraken X on varustatud 7.1 ruumilise heli tarkvaraga, mis võimaldab Sul ülimalt täpselt määrata, millisest suunast heli tuleb ning seega saad oma vastaste asukohad koguni piinliku täpsusega paika panna. Kvaliteetsed kohandatavad 40 mm neodüümiummagnetitega kõlarid pakuvad Sulle selget ja tasakaalustatud helipilti ning saad täiel rinnal nautida nii võimsaid plahvatushelisid kui salajasi hiilivaid samme.

Ülimalt kerge 250-grammine konstruktsioon
Razer Kraken X kõrvaklapid on disainitud olema niivõrd kerged, et kandes neid peaaegu ei tunnegi. Pehmetel memory foam kõrvapatjadel on spetsiaalsed kanalid ka prillikandjatele, et saaksid nautida täiuslikku mugavust ning parimat helisummutust. Pehme polsterdatud peapael ei tekita peale ega kaelale pingeid ning tagab mugavad tundidepikkused mängumaratonid.

Kristallselge heliga mikrofon
Razer Kraken X kõrvaklapid on varustatud kardioid mikrofoniga, mis püüab selgelt kinni just mikrofoni ees oleva heli, hüljates kõrvalt ja tagant kostuvad taustahelid ja -müra. Seega on tagatud, et Sinu tiimikaaslased kuulevad Sind alati valjult ja selgelt.

Mugavad juhtnupud
Helitugevuse ning mikrofoni väljalülituse nupud asuvad mugavalt vasaku kõrvaklapi all ning annavad Sulle täieliku kontroll oma heli üle.
Tootjagarantii2 aastat
« »
×