Roccat Kain 100 Aimo - Must / RGB [0611]

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
Türi 10E esindus1KOHAL
tellitav23 tk1-3 tp
49.99€

Toote kirjeldus


6-nupuline mängurihiir
Ülitäpne 8500 dpi Pro-Optic R8 sensor
Kiire reaktsioonikiirusega Titan Click
Kulumiskindel pealispind & tekstuursed küljed
Seadistatav Aimo RGB valgustus
TootekoodROC-11-610-BK
Alati ühe kliki võrra eespool
Roccati tagatubades kinnisideeks saanud Kain on lõpuks kohal. Selle hiire loomiseks oli eesmärgiks saavutada parima tunnetusega hiireklikk, kuid põhjaliku töö tulemusena tehti hoopis kõik ümber – hiire kujust sisemiste mehhanismide ja pealispinna katteni välja. Nii sündiski tõeline meistriteos.

Sama hea tunnetus kui välimus
Kain'i disaini väljatöötamiseks kulus kaks aastat uuringuid ja põhjalikku testimist. Selle tulemusel sündis peensusteni läbimõeldud, ergonoomiline korpus, mis Sind ei sega ega piira. Iga osa Kain'ist, korpuse kujust nuppude ja kerimisrullikuni, on loodud selleks, et ka kõige pikemad mängumaratonid oleksid nauditavad.

Tipptasemel Titan Click
Roccat on Kain'i loomisel teinud suure töö – iga hiirekomponendi optimeerimise tulemusel sündis Titan Click, mille kvaliteeti tunned igas hiireklikis. Mehhaanika on aga vaid üks osa uudsest Titan Click'ist, intelligentne algoritm Kain'i tarkvaras parendab ka signaalitöötluse kiirust. See tähendab, et Kain registreerib hiirekliki 16 ms kiiremini – nii võid oma vastasega ühelajal hiireklahvi vajutada, kuid Sinu klikk registreerub varem, andes Sulle selge eelise.

Kulumiskindel pealispind ning kummeeritud küljed
Kain on kaetud hübriidse kulumiskindla pealispinnaga, mis tagab hea haarde ning on samas ka vastupidav ning mustust hülgav. Lisaks on hiire külgedel integreeritud tekstuursed kummist paneelid, mis tagavad, et hiir püsib käes ka kõige tormilisematel mänguhetkedel. Tänu läbimõeldud disainile on Kain uueväärne ka peale rohkeid mängumaratone.
Tootjagarantii2 aastat
« »
×