QOLTEC Optic adapter ST/UPC | simplex | MultiMode

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav20 tk2-5 tp
0.53€

Toote kirjeldus

QOLTEC Optic adapter ST/UPC | simplex | MultiMode


Tootekood54144
TootjaQoltec
TootegruppFiber optics - Adapters, Conectors, Suppresors
Type of fiber optic productAdapter
Type of ühendusiST/UPC
Plugs versionlihtnex
Insertion loss< 0.3 dB
Lisainfokirjelduss
« »
×