Sony DSC-WX220, kuldne

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav4 tk1-3 tp
195.00€
Tavahind: 229.00€
Järelmaks alates 7.50€

Toote kirjeldus


18,2 megapiksliga Exmor R CMOS sensor
10× optiline suum (25-250mm)
Optiline stabilisaator
WiFi, NFC ühendus
FullHD video
TootekoodDSCWX220N.CE3
See pisike taskukaamera on varustatud 10× suumiga Sony G objektiiviga. Kombineerides see optilise SteadyShot stabilisaatoriga ning terava 18,2 megapikslise Exmor R™ CMOS sensoriga, saab teravad pildid igal pool, igas tingimuses. Lisaks heale võimekusele on sel kaameral ka integreeritud WiFi ja NFC, mis teeb piltide jagamise imelihtsaks.

18,2 megapiksline Exmor R™ CMOS sensor
10× optilise suumiga Sony G objektiiv
Bionz X™ pildiprotsessor - kiirem piltide salvestamine ja parem detailsus
Full HD (1920 × 1080 50p) videosalvestus koos optilise SteadyShot™ stabilisaatoriga
Integreeritud WiFi / NFC lihtsaks piltide jagamiseks


Piksli võim
18,2 megapiksline Exmor® R CMOS sensor koostöös kvaliteetse Sony G objektiiviga talletab iga kaadri detailselt. Rohkem piksleid samas annab suurema võimaluse hiljem pilte suurendada või lõigata nii, et detailsuse kadu oleks minimaalne.


WiFi - pildid jagatud hetkega
Enam ei pea ootama päevi või kuid, mil sõber jagab viimase sünnipäeva pilte. Kaamera WiFi ühendus kombineeritud PlayMemories rakendusega sinu nutiseadmes võimaldab pilte saata ning jagada momentaalselt - niipea kui pilt tehtud.


Lummavad HD videod
Salvesta selgeid, kõrge lahutusvõimega videoklippe FullHD 1080 50p AVCHD formaadis. Kiired kaadrid on sujuvad ning näevad ilusad välja ka suurel ekraanil. Näed perfektset fotovõimalust videosalvestuse ajal? Ei ole probleemi - kaamera võib teha mõlemat samaaegselt.


Hüvasti udused pildid
Ära lase mitte nii kindlatel kätel videodi või pilte ära rikkuda. Tänu Optical SteadyShot™ pildistabilisaatorile kompenseeritakse käte värinad või liikumisest tulevad efektid. Nii on pildid teravad ning videod silmasõbralikumad.
Tootjagarantii2 aastat
« »
×