Huawei Watch GT 2 Pro Sport, titanium/must

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
Arvutitarka
tellitav3 tk1-3 tp
199.00€
Tavahind: 349.00€
Järelmaks alates 7.66€

Toote kirjeldus

1,39" AMOLED 454 × 454 puutetundlik ekraan
Nutitelefoni teavitused otse randmel
Pulsiandur, GPS & treeningrežiimid
Integreeritud kõlar ja mikrofon kõnedeks
Juhtmevaba kiirlaadimine & 14 päeva kestev aku
Tootekood55025791
Saa tuttavaks
Kulumiskindel safiirist klaas koos titaanraamiga loob kerge, aga tugeva disaini. Nahasõbralik keraamiline tagaosa tagab seejuures mugava kandmise. Huawei Watch GT 2 Pro viimistletud disain on ideaalen tasakaal kunsti ja tehnoloogia avahel.

Naudi looduse saladusi
Tõsta ranne, et näha millal tõuseb ja loojub päike ja kuu, et paremini oma seiklusi planeerida. Veelgi enam, kell kuvab ka kaheksat kuufaasi nagu noorkuu, täiskuu, esimese veerandi kuu jne.

Disainitud vastavalt Sinu stiilile
Vali taustapilt üle 200 erineva hulgast, nii et see sobiks alati Sinu tuju ja stiiliga. Samuti saad jälgida reaalajas andmeid otse kella funktsionaalselt taustalt.

Suusatamine ja lumelauasõit
Huawei Watch GT 2 Pro jälgib suusatamisel ja lumelauaga sõites rohkelt parameetreid nagu pulss, keskmine kiirus, maksimaalne kalle, rada ja vahemaa. Pealegi võid saada ka häälteateid2, kui mõni näitaja ületab tavamäära. Hea kaaslane sinu suurepärase tasakaalu säilitamiseks kiirel kiirusel.

Personaalne golfitreener
Uus golfirežiim oskab nutikalt analüüsida löögiasendit ja pakkuda nõuandeid kiiruse ja sageduse parandamiseks. Leia oma parim rütm ja saa profiks.

100+ treeningrežiimi
Nutikas kell, mis jälgib enam kui 100 treeningrežiimi täpseid andmeid, sealhulgas 17 professionaalset ja 85 kohandatud treeningut. Lisaks on saadaval rohkem kui 10 hääljuhendusega jooksukursust, et saaksid rohkem soovitusi parema treeningu jaoks.

Alusta liikumisest
Lihtsalt jätka oma tavalist treeningut ja kell tuvastab selle automaatselt. Seejärel saad hakata oma tegevust ühe puudutusega jälgima. Nüüd saadaval kuue levinud treeningrežiimi jaoks: sise- / välijooks, sise- / väliskõnd, elliptiline trenažöör ja sõudmine.

Professionaalsed andmed aitavad sul paremini treenida


VO2max on maksimaalse hapnikutarbimise määr, mida mõõdetakse järkjärgulise treeningu ajal. VO2max näitaja kajastab südame võimekust ja vastupidavust treeningu sooritamisel.
Aeroobne / anaeroobne treening viitab aeroobse / suure intensiivsusega treeningutest saadavale kasule Sinu kehale. Seda saab parandada pikaajalise kõrge intensiivsusega vahelduva anaeroobse treeninguga.
Taastumise aeg viitab ajale, mis on vajalik füüsilise vormi taastumiseks pärast treeningut, et saavutada täielik taastumine.
Treeningu intensiivsus – kell kogub statistikat möödunud nädala treeningmahu kohta ja arvutab dünaamiliselt treeningu intensiivsuse vahemiku viimaste treeningandmete põhjal.
Ülevaade tulemustest määrab Sinu praeguse treeningu tõhususe ja annab soovitusi treeningkorralduse kohta.
Isikliku treeningu juhend – kella on eellaetud 10+ jooksukursust, mis pakuvad treeningutel hääljuhiseid. Need kursused aitavad kasutajaid, kellel on erinevad jooksueesmärgid: algajad, kaalulangetajad või vastupidavuse parandajad.


Veel üks navigaator, mis juhib Sind alguspunkti
Tagasitee (Route Back) funktsioon salvestab Su marsruudi ja kasutab GPS-i Sinu asukoha täpsemaks märkimiseks. Kui GPS-signaal on liiga nõrk, saadab see hoiatusi. Sellisel juhul saad salvestatud reisimarsruuti kasutada reaalajas kontrollimiseks ja tagasitee leidmiseks.

Ole kursis ootamatute ilmamuutustega
Õhurõhu järsu muutusega kaasneb alati ilmamuutus. Sisseehitatud kõrgusbaromeeter tuvastab õhurõhu muutused reaalajas ning annab Sulle meeldetuletusi, et oleksid alati valmis oma reisideks ja seiklusteks.

Täpne jälgimine, madalam energiakulu
Uuendatud valgusdioodid ja tagaküljel asuv esmaklassiline välisklaas teevad koostööd energiasäästu algoritmiga, et aku energiatarvet vähendada.

Vere hapnikusisaldus
Toetab intelligentset ühekordset SpO2 taseme mõõtmist, nii saad tuvastada vere hapniku taset töötades või ronides.

Teaduslik une jälgimine
Huawei TruSleep™ 2.0 abil saab sinu Huawei Watch GT 2 Pro teaduslikult jälgida ja diagnoosida kuut levinumat uneprobleemi, pakkudes samal ajal soovitusi parema puhkamise jaoks.7 Magamise ajal jälgib kell Sinu pulssi, analüüsib hingamist ja annab hinnangu üldisele unekvaliteedile.

Vabane stressist
Suur töökoormus ja kiire elutempo panevad inimese mõnikord pinge alla. Huawei TruRelax™ tehnoloogia võimaldab terve päeva kestel stressi jälgida ja seeläbi ööpäraringselt Su tervise eest hoolitseda. Püüa teha hingamisharjutusi, et stressi alandada ja meeleolu õigel ajal reguleerida.

24-tunnine pulsijälgimine
Huawei TruSeen™ 4.0+ jälgib täpselt pulssi ja annab meeldetuletusi, kui Su pulss liiga kõrge või liiga madal on. Olenemata treeningutest või magamisest, tuvastab kell Su pulssi õigeaegselt, et pakkuda kaitset kogu päeva.

Juhtmevaba laadimine, tõhus elu
Kuni 2-nädalane akukestvus tagab tõhusaks tööks pideva energia. Kusjuures 5-minutilise juhtmevaba kiirlaadimisega saad kella kasutada veel 10 tundi. Samuti toetab see telefoniga pöördlaadimist, kui laadijat parasjagu käeulatuses pole.

Pane muusika käima
Salvesta kuni 500 muusikapala ja seo see lihtsalt Huawei FreeBuds Pro kõrvaklappidega. Tänu sellele saad oma lemmikmuusikat kuulates trenni teha ka ilma telefonita.

Kõned Sinu kellaga
Ühenda kell Bluetooth kaudu oma telefoniga ning saad kella abil kõnesid vastu võtta, ära panna või vaigistada ning kõnelogi vaadata otse oma kellast.

Huawei Share OneHop
Lihtsalt puuduta oma Huawei telefoni kellaga ja saad hõlpsalt alustada fotode kiiret edastamist. Seejärel saad kellakuva kohandada oma telefonis olevate fotodega.

Kaugjuhtimispult
Kella saad kasutada ka telefonikaamera kaugjuhtimispuldina.
(Ei toimi iOSiga.)
Tootjagarantii2 aastat
« »
×