QOLTEC 54286 Qoltec Optic Patchcord SC/A 54286

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav2 tk1-5 tp
5.04€

Toote kirjeldus

QOLTEC 54286 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |10m

Tootekood54286
Product kirjeldusQoltec lihtnex - patch kaabel - 10 m - kollane
TypePatch kaabel - G.652D
TehnoloogiaFibre optic
Type of fibre opticsSinglemode
FeaturesHalogen-free, Angled Physical Contact (APC), poly bag package
Pikkus10 m
Core / cladding diameter9 / 125 micron
ühenduspesaSC/APC single-mode - male
ühenduspesa (second end)SC/APC single-mode - male
Värvkollane
Tootjagarantii2 aastat
« »
×