Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 multimode

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav9 tk2-5 tp
7.94€

Toote kirjeldus

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 multimode


Tootekood470377
TootjaIntellinet võrguseade Solutions
TootegruppPatchcord võrguseade optical fiber kaabel
Pikkus2 m
Wiring typemultimode fibre-optic kaabel 50/125 (OM2)
1-ühenduse tüüpLC duplex
2-ühenduse tüüpSC duplex
Maksimaalne transmission speed10 Gb/s
Lisaandmedühildub multimode fiber applications, High ribalaius tugiing longer distances, Cost-effective solution, Perfect for use in Gigabit Ethernet applications, LSZH
Värvoranž
« »
×