QOLTEC Optic Patchcord SC/APC-SC/APC simplex SM 9/125 G652D 10m

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav3 tk2-5 tp
5.86€

Toote kirjeldus

QOLTEC Optic Patchcord SC/APC-SC/APC simplex SM 9/125 G652D 10m


Tootekood54286
TootjaQoltec
TootegruppPatchcord võrguseade optical fiber kaabel
Pikkus10 m
Wiring typeSingleMode G652D
1-ühenduse tüüpSC/APC
2-ühenduse tüüpSC/APC
Maksimaalne transmission speedei puuduta
LisaandmedFibre type:9/125, Standard fiber
Värvkollane
« »
×