QOLTEC Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | simplex | SingleMode | 9/125 | G652D 1,5m

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav2 tk2-5 tp
6.14€

Toote kirjeldus

QOLTEC Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | simplex | SingleMode | 9/125 | G652D 1,5m


Tootekood54365
TootjaQoltec
TootegruppPatchcord võrguseade optical fiber kaabel
Pikkus150 cm
Wiring typeSingleMode G652D
1-ühenduse tüüpSC/APC
2-ühenduse tüüpSC/APC
Maksimaalne transmission speedei puuduta
Värvkollane
« »
×