QOLTEC Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav17 tk2-5 tp
7.82€

Toote kirjeldus

QOLTEC Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m


Tootekood54016
TootjaQoltec
TootegruppPatchcord võrguseade optical fiber kaabel
Pikkus300 cm
Wiring typeSingleMode G652D
1-ühenduse tüüpLC/UPC
2-ühenduse tüüpLC/UPC
Maksimaalne transmission speedei puuduta
LisaandmedFibre type:9/125, Standard fiber
Värvkollane
« »
×