QOLTEC Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 2m

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav2 tk2-5 tp
7.42€

Toote kirjeldus

QOLTEC Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 2m


Tootekood54036
TootjaQoltec
TootegruppPatchcord võrguseade optical fiber kaabel
Pikkus200 cm
Wiring typeSingleMode G652D
1-ühenduse tüüpSC/APC
2-ühenduse tüüpLC/APC
Maksimaalne transmission speedei puuduta
LisaandmedFibre type:9/125, Standard fiber
« »
×