MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Toode ei ole hetkel saadaval.
Meil puudub informatsioon,
kas ja millal toode jälle müügile tuleb.
53.89€

Toote kirjeldus

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm CCR1036-8G-2S+/EM Unit


TootekoodMT S+85DLC03D
TootjaMikroTik
TootegruppSwitch tarvikud
TypeSFP+ 10GbE moodul SR (LC)
LisaandmedData Rate 10Gbit , Distance 300M , Wavepikkus 850nm , Mode MM , ühenduspesa Dual LC , Format SFP+
« »
×