MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM RB260x,RB2011x,CCRx

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
tellitav15 tk2-5 tp
18.92€

Toote kirjeldus

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM RB260x,RB2011x,CCRx


TootekoodMT S-85DLC05D
TootjaMikroTik
TootegruppSwitch tarvikud
TypeMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
LisaandmedS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC ühenduspesa, for Kuni , 550 meter Multi Mode fiber connection, koos DDM.
Kasutatakse:Units are tested ja ühildub RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN ja CCR1036-12G-4S. Units are ühildub non-MikroTik SFP devices as well.
Lisainfobrošüür
« »
×