Powered by ASUS. Tehnoloogia kui kunstiteos

Powered by ASUS tooted on ideaalsed neile kes nõuavad perfektsust. ASUSe maailmaklassi tootearendus meeskond on pühendunud leidmaks lahendusi, mis vastaks firma motole - Otsides imelist. Üle 3000 auhinna aastas tõestavad ASUSe pühendumust perfektsioonile. Koostöös Powered by ASUS partneritega luuakse unistuste arvuteid, mida sa ei leia kuskilt mujalt - alates kompaktsetest meediakeskustest kuni vesijahutusega mänguriarvutiteni. Powered by ASUS tähendab eksklusiivsust. See tähendab jõudlust. See tähendab tehnoloogiat kui kunsti. Ja miks peakski leppima vähemaga?

Maailmas #1 Emaplaadi Bränd

ASUS on juba üle kümne aasta olnud maailma juhtiv emaplaatide tootja, olles pühendunud inovatiivsusele ja jõudlusele. ASUS on ülemaailmselt enim hinnatud ja parim emaplaadi bränd. Ehitatud neljale põhitoele - parimini müüv, lihtsasti kasutatav, stabiilne ja usaldusväärne. Aastast 1989 enam kui 500 miljonit emaplaati müünud ASUS on auga välja teeninud meie usalduse.

Maailmas #1 Graafikakaardi Bränd

ASUS on maailma #1 graafikakaardi tootja, tööstuse esimese ja ainsa Auto-Extreme tehnoloogiaga - 100% automatiseeritud tootmisliiniga, mis tagab teile parima töökindluse. ASUSe graafikakaardid pakuvad palju eksklusiivseid jahutus tehnoloogiaid ja kasutajasõbraliku tarkvara lahendust ning lisaks sellele võimaldab ASUSe graafikakaart uuel tasemel mängukogemust - pakkudes rohkem põnevust, rõõmu ja võite.