ÄrikliendileKKKEttevõttestEsindusedMüügitingimusedGarantii tingimusedKohaletoimetamine

Ärikliendile

Tere tulemast Arvutitarga ärikliendimaailma!

Pärast aastatepikkust kogemust eraklientidega on Arvutitark astunud suure sammu ärimaailma ja B2B kaubanduse poole. Oleme pühendunud pakkuma parimaid lahendusi ka äriklientidele, kes vajavad usaldusväärseid ja kvaliteetseid arvuteid, nende juurde kuuluvaid lisaseadmeid ja teenuseid.

Meie uus kodulehekülg on nüüdseks valmis, lisaks oleme oluliselt laiendanud tootevalikut, et vastata äriklientide spetsiifilistele vajadustele. Elades ajastul, kus meie igapäevaelu sõltub üha enam tehnoloogiast, mõistame, kui oluline on leida õige partner, kes suudab pakkuda sobivaid lahendusi.

Arvutitarga ärikliendihaldurid Andreas ja Karl Aleksander omavad rikkalikke teadmisi ja kogemusi ning on valmis abistama Teid õigete toodete ja teenuste leidmisel. Oleme olemas, et pakkuda personaalset lähenemist, kvaliteetseid tooteid ja usaldusväärset teenindust.

Oleme uhked, et saame olla Teie usaldusväärseks partneriks ärimaailmas. Olgu Teie ettevõte suur või väike, meie eesmärk on aidata Teil saavutada edu, pakkudes parimat arvutialast tuge.

Arvutitark – teie teejuht arvutimaailmas!

Karl Aleksander Mitt

Ärikliendihaldur

karlaleksander@arvutitark.ee

TEL: (+372) 5858 8001

E-R 8:30-17:00 v.a. riigipühad

Andreas Oksa

Ärikliendihaldur

andreas@arvutitark.ee

TEL: (+372) 5853 7906

E-R 8:30-17:00 v.a. riigipühad


Ärikliendi võimalused:

Masinloetavad e-arved - mugav arveldusmeetod, mis vähendab üleliigset paberimajandust.

Lepingulisele kliendile krediidileping pakub mugavat arveldust - lepingus volitatud isik saab kauba lepingus märgitud limiidi ulatuses kohe kätte(k.a. esindustest) ning teie ettevõte saab tasuda maksetähtajal tootedete eest. 

Krediidi lepingu kohta saate infot ärikliendi halduritelt - Alates 300 eurot ning 5 päeva makse tähtaeg, kuid suurklientidele teeme eripakkumisi.

Liisingu võimalus ettevõttele - Ideaalne võimalus väiksematele või alustavatele ettevõtetele vajaliku tehnika soetamiseks.

Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.