KKKEttevõttestEsindusedMüügitingimusedGarantii tingimusedKohaletoimetamine14-päevane tagastusõigus

Ettevõttest

Arvutitark OÜ on aastal 2013 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendusi. Samas leiab iga meie külastaja Arvutitarga kauplustest laialdase valiku igapäevaseid IT tooteid. Oleme oma tarnepartneriteks välja valinud tootjad, keda on maailmas tunnustatud kõrges kvaliteedis ja innovatsioonilises pooles.

Arvutitark on Eesti üks suurim sülearvutite ja nende juurde kuuluvate lisaseadmete müüja. Tootevalikust leiab ka parima kvaliteediga klaviatuure, hiiri, kõrvaklappe, võrguseadmeid ja palju muud. 10 kauplusega Eesti suurimates kaubanduskeskustes ja oma e-poega oleme klientide jaoks alati olemas. Pakume mugava valiku tarneviise, seejuures kiiret ja muretut kättesaamise võimalust meie esinduskauplustest.

Tallinnas, Järveotsa tee 50C on meil suur peakontor koos laoga, kust teostame otsetarned klientideni ja laialivedu meie poodidesse, mis tagab kiire tarneaja ja hea tootesortimendi üle Eesti. 2022 aasta seisuga on meil esindused erinevates kaubanduskeskustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Arvutitarga esinduste töötajad on hästi koolitatud oma ala professionaalid ja spetsialistid, kes tunnevad arvutite hingeelu põhjalikult ja on ka ise huvitatud nii arvutitest kui arvutimängudest. Küsi julgelt nõu!

Arvutitark OÜ põhiväärtused:

Kogemus

Suur osa meie kollektiivist on koos töötanud juba üle kümne aasta. Me teame, mida me teeme!

Pühendumus

Meie eriline tähelepanu kuulub kliendi rahulolule. Seetõttu panustame pidevalt ka teeninduskultuuri kõrgesse tasemesse ning teenindajate professionaalsusesse.

Mugavus

Võimalikult lihtne ja informatiivne ostukeskkond. Kõik meie kaubad on arusaadavalt kategoriseeritud, nende kohta on saadaval võimalikult täpne tooteinfo.

Rekvisiidid:

Arvutitark OÜ

Registrikood: 12494674

KMKR number: EE101646813

Järveotsa tee 50c, Tallinn 13520

Telefon: +372 601 1502

E-mail: info@arvutitark.ee

Turundus ja koostööpakkumised:

Telefon: +372 565 01379

E-mail: reklaam@arvutitark.ee

Arvutitark OÜ ei paku rahalist toetust

Swedbank

IBAN EE322200221057703320

SWIFT: HABAEE2X

SEB

IBAN: EE781010220221194222

SWIFT: EEUHEE2X

Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.