;
JBL

JBL juhtmevabad kõrvaklapid Tune Beam, must

Tootekood:
JBLTBEAMBLK
  • Ühenduvus: Juhtmevaba; Bluetooth 5.3
  • Värvus: Must
Hind
93.60 €
Kuumakse
7.00 € / kuumakse alates
Kõik, mida tunned, on muusika.
JBL Tune Beam juhtmevabad kõrvaklapid kannavad Sind muusika saatel hommikust õhtuni. Need True Wireless kõrvaklapid pakuvad kuni 48 tundi erakordset JBL Pure Bass Sound'i, samas kui ergonoomiline ja veekindel disain tagab mugavuse kogu päeva, iga ilmaga. Lihtsa puudutusega saad vastu võtta telefonikõned ja vestelda erakordse selgusega, ilma ümbritseva mürata. Aktiivse mürasummutuse ja Smart Ambient tehnoloogia abil saad valida, kas soovid maailma välja lülitada või ümbritsevast teadlik olla. Varrega suletud disain tagab täiusliku müraisolatsiooni ja kindla istuvuse. Mis kõige parem, JBL Headphones rakendus võimaldab kogu kuulamiskogemust isikupärastada. Püsi oma maailmaga ühenduses, nii nagu Sina soovid.

JBL Pure Bass heli
Juba aastakümneid on JBL seisnud hea selle eest, et suurtes kontserdisaalides kõlav heli oleks kvaliteetne ja võimas ning selle sama eesmärgiga on loodud ka nende JBL kõrvaklappide heli – sügav ja võimas. Nutika disainiga 6 mm draiverid täiustavad kõrvaklappide varrega disaini, tagades, et tunnetad pulseerivat rütmi.

Bluetooth 5.3 LE heli toega (*)
Tänu uusima põlvkonna Bluetooth-tehnoloogiale edastavad JBL Tune Beam kõrvaklapid kõrge kvaliteediga heli hoides energiatarbimise madalal. Lisaks võimaldab BT 5.3 edastada heli sõltumatult kumbagi kõrvaklappi, nii et saad kasutada üht kõrvaklappi eraldi või mõlemat kõrvaklappi korraga. Või jaga oma videoheli või muusikat kõrvaklappe kandva sõbraga, kuna BT 5.3 võimaldab heli sujuvalt mitmele kuulajale edastada.
(*) Saadaval tuleva OTA värskenduse kaudu

Aktiivne mürasummutus Smart Ambient tehnoloogiaga
Kuule rohkem seda, mida kuulda soovid, ja vähem ebameeldivat müra. Aktiivne mürasummutuse tehnoloogia koos 2 mikrofoniga võimaldab müra välja lülitada. Lülita sisse Ambient Aware, et end ümbritsevat keskkonda kuulda või TalkThru, et saaksid vestelda ilma kõrvaklappe kõrvast ära võtmata.

4 mikrofoni kristallselgeteks kõnedeks
Tune Beam on varustatud 4 mikrofoniga, nii et Su vestluskaaslane kuuleb Sind alati täiusliku selgusega. VoiceAware'iga saad juhtida kõrvaklappidesse tagasi suunatava mikrofoni sisendi hulka ja valida, kui palju oma häält kuulda soovid.

Kuni 48 tundi kestev aku
Naudi kuni 40 tundi (10 + 30) müravaba muusikat või 12 + 36 tundi ilma mürasummutuseta. Vajad kiirelt energia? Lae kõrvaklappe vaid 15 minutit, et saada 4 tundi kuulamisaega.

Vee- ja tolmukindel
Ära lase end heidutada halvast ilmast. Tänu IP54 vee- ja tolmukindlusele peab Tune Beam vastu nii hoogsale treeningule kui vihmasajule.

Mugavus terve päeva vältel
Ära jää kunagi ilma oma muusikata. Tune Beam varrega disain tagab tagab täiusliku müraisolatsiooni, et saaksid nautida võimsat bassi ja suurepärast helikvaliteeti. Ovaalne disain kohandub hästi kõrva ergonoomikaga, tagades mugava istuvuse, välismüra loomuliku blokeerimise ja parema helikvaliteedi.

JBL Headphones rakendus
JBL Headphones rakendus võimaldab muusikat nautida just nii nagu Sulle meeldib. Saad kohandada oma kuulamiskogemust ja puutežeste, leida oma kõrvaklapid, kontrollida keskkonnamüra ning nutikaid heli- ja videorežiime.

Tehnilised Andmed

ÜhendusedBluetooth
ÜhenduvusJuhtmevaba; Bluetooth 5.3

Lisainfo

VärvusMust
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
5 tk
Tellimine esindusse 2-7 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.