SteelSeries

SteelSeries Arena 9 Computer Speakers, Bluetooth, Wireless connection, Black

Tootekood:
61549
  • Ühenduse tüüp: USB, 3.5mm
  • Värvus: Must
459.00 €
15.30 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Leidke oma areen

Arena 9 kõlarid muudavad teie mänguseadme eepiliseks mänguareeniks.

Kaasake oma mänguruum kaasahaarava, esmaklassilise ruumilise heliga, mida toovad kaasa nelja kõlari, keskkanali kõlari ja võimsa 6,5-tollise bassikõlari kombinatsioon. Arena 9 on ideaalne mängijatele, kes soovivad tõeliselt positsioneeritud helikogemust.

5.1 Ruumiline heli USB kaudu

Kogege auhinnatud SteelSeriesi heli maailma esimese tõelise 5.1 ruumilise helisüsteemiga mängimiseks ühe arvuti USB-ühenduse kaudu. 2 eesmist ja 2 tagumist kõlarit töötavad koos spetsiaalse keskkanali kõlari ja bassikõlariga, et tuua teie heli ellu.

Juhtmeta tagumised kõlarid

Kaks tagumist kõlarit ühenduvad juhtmevabalt bassikõlariga, eemaldades kaablid, mis ulatuvad teie ruumi tagaosast ette. Eemaldatavad alused, mille tagaküljel on keermestatud sisestus, võimaldavad seinale kinnitada.

Kahesuunalise kõlari disain

Sisenege rikkaliku, üksikasjaliku ja täpse heli maailma, kui dünaamilised draiverid teevad koostööd, et luua ülitäpne ja jõuline helimaastik. Bassikõlarid saavad hakkama keskmiste sagedustega, võimaldades kõrgsagedustel keskenduda kõrgete helide maksimaalsele selgusele.

Juhtpult

Informatiivne OLED-ekraan võimaldab teil hõlpsasti juurde pääseda helitugevusele, vaigistamisele, 5.1 Upmixile, peakomplekti ümberlülitamisele, LED-juhtnuppudele, Bluetoothi ​​sidumisele, heli kohandamisele ja süsteemi funktsioonidele.

Orgaanilise kiu ja siidi draivrid

Esmaklassiline orgaanilisest kiust bassikõlar, kesktaseme draiverid ja siidkupliga kõrgsagedushelid loovad äärmiselt täpse ja kaasahaarava mängusisese helimaastiku.

Heli kohandamine

Reguleerige 10-ribalise parameetrilise ekvalaiseri abil peaaegu kõiki heli aspekte ja filtreerige akustilise kaja tühistamise abil oma kõnesuhtlusest välja soovimatu heli. SteelSeries Sonar tarkvara arvutis on täis funktsioone, et muuta Arena tõeliselt enda omaks.

Võimas bass

Valgutage sügavat bassi 6,5-tollise allatulistava bassikõlariga, et taasesitada madalaid sagedusi rikkalikult ja täpselt, tuues äikese mängu vistseraalsete helideni.

Ühenduse loomiseks mitu võimalust

Kasutage tavalist USB-ühendust, et kutsuda mängude kõige kaasahaaravamad helid oma arvutisse, Maci või Playstationi. Kasutage telefonide, tahvelarvutite, telerite ja muude heliseadmete optilist ja standardset 3,5 mm Aux-ühenduvust.

Reaktiivne PrismSync RGB

Looge hiilgav lava ümbritseva valguse saatega, mis reageerib teie mänguekraanile ja helile, projitseerides teie töölauale ja tagaseintele neljas konfigureeritava RGB-valgustuse tsoonis.

Juhtimine käeulatuses

Kõiki olulisi sätteid saate hõlpsalt reguleerida helitugevusnupu ja mugava multifunktsionaalse nupuga vaigistamiseks, peakomplekti ja LED-i ümberlülitamiseks ning Bluetoothiga sidumiseks.

Orgaanilise kiu ja siidi draivrid

Esmaklassiline orgaanilisest kiust bassikõlar, kesktaseme draiverid ja siidkupliga kõrgsagedushelid loovad äärmiselt täpse ja kaasahaarava mängusisese helimaastiku.

Bluetooth-ühenduvus

Kasutage laialdaselt ühilduvat Bluetoothi, et saada kaablivaba kogemus ning mugav ühendus oma telefoni ja muude seadmetega.

Tehnilised andmed

Tehnilised Andmed

Ühenduse tüüpUSB, 3.5mm
BluetoothOlemas

Lisainfo

VärvusMust

Toote saadavus

Tallinn
Ülemiste keskus
1 tk
Rocca al Mare keskus
1 tk
Vesse Maksimarket
1 tk
Kristiine Keskus
1 tk
Järveotsa esindus
2 tk
Tartu
Tartu Raatuse ärikeskus
1 tk
Pärnu
Pärnu Port Artur 2
1 tk
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
6 tk
Tellimine esindusse 0-3 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.