Apple

Apple AirPods Max, green

Tootekood:
MGYN3ZM/A
  • Ühendused: Lightning
  • Stiil: Full-size
  • Värvus: Roheline
  • Ühenduvus: Bluetooth
Siin on AirPods Max – täiuslik kombinatsioon võrratust kõrgeima kvaliteediga helist ja AirPodside maagilisest mugavusest. Sind ootab eriline isiklik kuulamiselamus.
  • Kõrge kvaliteediga heli
  • Aktiivne mürasummutus koos läbikuuldavuse režiimiga
  • Ruumiline heli, mis ümbritseb sind nagu kinosaalis
  • Imekaunis disain ja erakordne sobivus

Läbinisti teistsugune ehitus.
Kõrvapealsed klapid on otsast lõpuni ümber kujundatud. AirPods Max on alates kõrvapatjadest kuni peavõruni loodud ideaalselt sobivaks, et tagada iga peakuju jaoks optimaalne akustiline kuulamiskeskkond, kus helid haaravad sind täielikult endasse.

Peavõru keskosa on valmistatud hingavast kudumvõrgust, mis jaotab raskuse ühtlaselt ning vähendab peale avalduvat survet.

Roostevabast terasest peavõru on mähitud pehmesse materjali, mis on ühtaegu tugev, paindlik ja mugav.

Teleskoopvarred on sujuvalt pikendatavad ning püsivad mugavalt valitud asendis ja tihedalt vastu pead.

Kauni välimusega anodeeritud kõrvapatjadel on uudne mehhanism, mille abil kumbki kõrvapadi pöörleb eraldi ja tasakaalustab survet.

Kõrvapatju ümbritseb eridisainiga tekstiilvõrk, mis loob kuulamise ajal pehme ja mõnusa tunde.

Akustiliselt välja töötatud mäluvahust kõrvapadjad loovad kõrvade ümber õrna tihendi, et tagada suurepärane ja kaasahaarav heli.

Diginupuga Digital Crown saad täpselt helitugevust reguleerida, lugusid valida ja telefonikõnedele vastata.

Kõlab erakordselt.
AirPods Maxis on ühendatud suurepärase kvaliteediga heli ja tipptasemel aktiivne mürasummutus, mis loovad enneolematu kuulamiselamuse. Meie erilise disainiga draiveri iga osa toimib nii, et helimoonutus oleks kogu kuuldavas vahemikus üliväike. Iga noot alates sügavatest ja rikkalikest bassihelidest kuni selgete ja kõlavate kõrgete toonideni kostab uue selgusega.

Kaasahaarav kuulamiskogemus
Soovimatu välismüra summutamiseks kasutab AirPods Max kuut väljapoole suunatud mikrofoni, mis tuvastavad ümbritseva keskkonna helisid, ja kaks sissepoole suunatud mikrofoni, mis mõõdavad seda, mida sa kuuled. Kiiremoodustusega mikrofonid aitavad isoleerida telefonikõnede ajal sinu hääle, et see oleks hästi kuulda ka tuulise ilmaga.

Kuule iga detaili
Apple'i disainitud dünaamiline draiver loob laia sagedusvahemiku, mis teeb kuuldavaks helide rikkalikud nüansid – nii võid oma lemmiklaule nautida senikuulmatu tekstuuri ja täpsusega.

Moonutusteta heliesitus
Tippkvaliteediga põrandakõlarite järgi loodud draiveri kahest neodüümrõngasmagnetist koosnev mootor vähendab harmoonia moonutust kogu kuuldavas vahemikus. Tulemuseks on ühtlaselt selge heli, isegi suurima helitugevuse juures.

Intelligentne helitöötlus. Peenhäälestatud instrument.
Võimas Apple’i loodud H1 kiip kummaski kõrvaklapis, meie spetsiaalne akustiline disain ja arenenud tarkvara toetavad AirPods Maxi intelligentset helitöötlust, et luua enneolematu kuulamiselamus. Kummagi kiibi 10 helituuma abil aitab intelligentne helitöötlus blokeerida välismüra, kohandab heli sinu kõrvapatjade paigutuse ja tiheduse järgi ning edastab filmistseenide heli nii, nagu asuksid ise tegevustiku keskel.

Oma klassi parim aktiivne mürasummutus neutraliseerib välised helid, nii et kõik, mida kuulad, haarab sind täielikult endasse.

Vajuta mürasummutusnuppu, et aktiveerida läbikuuldavuse režiim, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab sul loomulikult ümbritsevaga suhelda.

Kohanduv ekvalaiser reguleerib heli vastavalt kõrvapatjade paigutusele ja pealähedusele. Sissepoole suunatud mikrofonid mõõdavad seda, mida kuuled, ja siis reguleerivad sagedusi, et kuuldav muusika oleks rikkalik ja ühtlane ning iga noot õige ja täpne.

Dünaamilise peajälgimisega ruumiline heli tekitab tunde, nagu vaataksid ja kuulaksid filme ja telesaateid kinosaalis.1 Sisse­ehitatud güroskoopi ja kiirendusmõõturit kasutades jälgib AirPods Max koos iPhone'i või iPadiga sinu pea liikumist ning edastab helisid seadmest ideaalselt.

Lihtsuses peitub võlu.
AirPods Max on pärinud AirPodsi tootepere juhtmeta lahenduste mugavuse. Kui lisada siia ka kõik teised mitmekülgsed funktsioonid, muutub kuulamine ülimugavaks, nii et võid oma lemmikrütmide saatel rahulikult kulgeda hommikust hilisõhtuni.

Seadistamine - klikk ja valmis
AirPods Max loob hetkega ühenduse sinu iPhone'i või iPadiga. Sidumiseks aseta AirPods Max lihtsalt oma seadme lähedale ja puuduta ekraanil nuppu Connect (Loo ühendus).

Sujuv üleminek
Kõrvaklappe saab mugavalt kasutada vaheldumisi iPhone'i, iPadi ja Maciga. Kui esitad muusikat Macist ja võtad kõne vastu iPhone'is, vahetab AirPods Max seadet automaatselt.

Heli jagamine
Nii iPhone, iPad, iPod touch kui Apple TV võimaldavad hõlpsalt jagada heli ka kahe paari AirPodside vahel. Too AirPods kuulatava seadme lähedale ja loo ühe puudutusega ühendus.

Kasutustuvastus
AirPods Max peatab heliesituse, kui võtad kõrvaklapid peast, ja jätkab esitust, kui paned need jälle pähe. Ükski noot ei lähe kõrvust mööda.

Vutlar hoiab elujõudu.
Nutiümbrises Smart Case hoides läheb AirPods Max üliväikse energiatarbe režiimi, mis aitab akut säästa.

Tants kestab veel.
20 tundi kuulamist, filmide vaatamist või vestlemist, kui aktiivne mürasummutus ja ruumiline heli on lubatud. Lae lihtsalt Lightning-liidese kaudu. Kiire 5-minutiline laadimine annab 1,5 tundi kuulamisaega.

Tehnilised andmed

ÜhendusedLightning
ÜhenduvusBluetooth
MudelAirPods Max
VärvusRoheline
StiilFull-size
Müra summutusYes
Tootjagarantii12 month(s)
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.