Razer

Razer BlackShark V2 Pro (2023) - Mänguri peakomplekt, valge

Tootekood:
RZ04-04530200-R3M1
  • Ühenduvus: 2.4 GHz
Hind
229.00 €
Kuumakse
7.00 € / kuumakse alates

RAZER ASTRA HYPER-SPEED WIRELESS

See traadita E-spordi peakomplekt, millel on kiire andmeedastus ja ülimadal latentsusaeg, on varustatud 2,4 GHz traadita ühendusega kadudeta heli jaoks, mis on alati teie mänguga sünkroonis.

RAZER ASTR TRIFORCE TITANIUM 50MM JUHT

Meie täiesti uus disain võimaldab iga juhti individuaalselt häälestada nii, nagu oleks neid kolm, võimaldades kõrgeid, keskmisi ja madalaid sagedusi eraldi taasesitada, et saada rikkamad kõrgused, heledam heli ja võimas bass.

Razer BlackShark V2 Pro sisaldab ka titaaniga kaetud diafragmasid, mis lisavad igale vokaalile täiendavat selgust.

RAZER ANTER HYPERCLEAR SUPERCARDIOID MIC

Selle eemaldatava 9,9 mm mikrofoni vastuvõtuahel tagab rohkem külgmüra tagasilükkamise kui kardioidmikrofon ja tagab teie hääle tõelise taasesituse tundliku madalsagedusliku reageerimise ja avatud mikrofoni korpusega, mis on loodud minimaalseks takistuseks. Sisaldab tuge Razer Synapse 3-le, et pääseda juurde mikrofoni täpsematele seadetele.

TÄIUSTATUD PASSIIVNE MÜRASUMMUTUS

See traadita E-spordi peakomplekt ümbritseb teie kõrvad täielikult spetsiaalselt loodud suletud kõrvapatjade ja pehmete kõrvapatjadega, mis moodustavad täiusliku tihendi paremaks heliisolatsiooniks.

THX RUUMILINE HELI

Suurendage oma keelekümblust ja mänguteadlikkust järgmise põlvkonna ruumilise heli abil, mis tagab täpse positsioneerimistäpsuse ja realistliku akustika, kui vajutate oma eelise oma uusima funktsiooni abil: THX-mänguprofiilid. Rakenda kohandatud profiile, mis parandavad teie lemmikmängudes olemasolevat helikujundust. Valige tõeliselt realistliku keelekümbluse jaoks THX Ambient režiim või parema ruumilise kogemuse saamiseks THX võistlusrežiim.

Tehnilised andmed

Ühenduvus2.4 GHz
Tootjagarantii24 month(s)
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
29 tk
Tellimine esindusse 1-4 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.