Razer

Razer juhtmevabad kõrvaklapid Kaira Pro PS5, valge

Tootekood:
RZ04-04030100-R3M1
  • Ühenduvus: Bluetooth, USB Type-C
  • Stiil: Ülekõrva
  • Värvus: Black/White
180.80 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Vabasta oma jõud Razer Kaira Pro-ga – PlayStation 5 juhtmevabad kõrvaklapid Razer™ HyperSense’iga. Tänu võimalusele tunnetada seda, mida kuuled, ja täiustatud ühenduvusele, mis aitab sind sujuvalt tegevuse kesmesse viia, kaotad ennast muretult oma mängu ära.

Razer™ HyperSense
Razer™ HyperSense on dünaamilise ja intelligentse haptika vorm, mis edastab loomulikku, elutruud vibratsiooni, pakkudes samal ajal mängudes täpset asukohateavet. Tänu täiustatud helisignaalide reaalajas töötlemisele töötab Razer™ HyperSense mis tahes meediaga, sealhulgas mängude, muusika ja filmidega.

Razer™ TriForce titaanist 50 mm elemendid
Selguse suurendamiseks mõeldud titaankattega diafragmadega saavad need kõlarielemendid kõrgeid, keskmisi ja madalaid helisid eraldi häälestada, luues rikkalikuma heli, et saaksid paremini mängudesse sukelduda.

Eemaldatav Razer™ HyperClear superkardioid mikrofon
Võrreldes kardioidmikrofonidega pakub see paremat heliisolatsiooni, mida toetab mikrofoni jälgimine ja mängude/vestluse tasakaal optimaalse helitaseme saavutamiseks.

Razer™ SmartSwitch
Kui kasutad Kaira Pro kõrvaklappe koos kaasasoleva USB-C adapteriga, tulevad ühendatud Bluetooth seadmest kõned automaatselt läbi kõrvaklappidesse, et saaksid mugavalt kõnesid vastu võtta ja seejärel mänguhelile tagasi lülituda ilma Kaira Pro-d peast eemaldamata.

Razer Audio rakenduses saab „Do Not Disturb” režiimi sisse lülitada, kui soovid blokeerida sissetulevate kõnede läbitulemise klappidesse, samas klappidel olev spetsiaalne nupp võimaldab käsitsi HyperSpeed Wirelessi ja Bluetoothi heliallikate vahel vahetada.

Madala latentsusega Bluetooth koos Quick Connect funktsiooniga
Lülita sisse „Game Mode” režiim Razer Audio rakenduses või kõrvaklappidel oleva nupu kaudu, et vähendada latentsusaega sujuvamaks mobiilseks mängimiseks, kui see on ühendatud Bluetooth seadmega. Kasuta Quick Connect funktsiooni, et varem seotud seadmete vahel rakenduses ühe puudutusega lihtsasti valida.

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Ühenduse tüüpBluetooth, USB Type-C
MudelKaira Pro
VärvusBlack/White
StiilÜlekõrva
Müra summutusNo
Tootjagarantii2 aastat
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
1 tk
Tellimine esindusse 1-5 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.