Silicon Power

Silicon Power juhtmevabad kõrvaklapid Blast Plug BP81, valge

Tootekood:
SP5MWASYBP81BT0W
  • Ühendused: Bluetooth
  • Stiil: Nööp
  • Värvus: Valge
  • Ühenduvus: Juhtmevaba
37.40 €
Bluetooth 5 tagab kvaliteetse ühenduse
Silicon Power Blast Plug BP81 juhtmevabad kõrvaklapid on varustatud Bluetooth 5 tehnoloogiaga, mis tagab kvaliteetsema juhtmevaba ühenduse kui kunagi varem. Seega saad nautida selgemat heli, suuremat tööraadiust ning stabiilsemat ühendust nutiseadmega. Lisaks kui oled kõrvaklapid oma nutiseadmega esimest korda ära ühendunud, siis edaspidi ei pea sellepärast enam muret tundma – klapid ühilduvad laadimiskarbist välja võttes Sinu seadmega automaatselt.

15 tundi juhtmevaba kasutamist
Stiilne silindrikujuline laadimiskarp on varustatud magnetiliste kinnituste, mis tagab hõlpsa, mugava ja turvalise karbi sulgemise. Kõrvaklapid hakkavad ka automaatselt laadima koheselt, kui oled need karpi asetanud. Kõigest 1-tunnine laadimine tagab sulle kuni 3 tunnise aku kestvuse ning täis laetud laadimiskarbiga on kõrvaklappe võimalik 5 korda laadida – kokku kuni 15 tundi juhtmevaba kasutamist.

IPX5 veekindlus
Silicon Power BP81 kõrvaklapid on varustatud IPX vee- ja higikindlusega, et saaksid oma lemmikmuusikat nautida pea kõikjal. Pole tähtis, kas käsil on intensiivne treening spordisaalis või satud vihma kätte – need kõrvaklapid ei vea Sind alt.

Muusika ja ülim mugavus
Silicon Power BP kõrvaklapid on disainitud olema ülimalt kerged ja mugavad, et saaksid oma muusikat tõeliselt nautida. Tänu oma kergele ja juhtmevabale disainile saad täielikul oma muusikale keskenduda nii ühistranspordis, kohvikus, rannas kui ka tänaval.

Tehnilised andmed

ÜhendusedBluetooth
ÜhenduvusJuhtmevaba
VärvusValge
StiilNööp
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
10 tk
Tellimine esindusse 2-7 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.