Rode

Rode mikrofon VideoMic Go II

Tootekood:
VIDEOMICGOII
99.45 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

RØDE VideoMic GO II on loodud selleks, et teha kvaliteetse heli salvestamine uskumatult lihtsaks. Ülimalt kerge ja kompaktne ning võimsate funktsioonidega VideoMic GO II on lihtne kasutada, see sobib suurepäraselt igat laadi sisu loomiseks nii kaamera, nutitelefoni, tahvelarvuti kui arvutiga. VideoMic GO II mikrofoniga viid oma sisu järgmisele tasemele.
  • Eetrikvaliteediga kompaktne shotgun-tüüpi mikrofon
  • Ülimalt kerge – vaid 89 grammi
  • Ei vaja patareisid, akude laadimist ega keerulist seadistamist – äärmiselt lihtne kasutada
  • 3,5 mm TRS väljund kaameratega kasutamiseks
  • USB-ühendus nutiseadmetega (iOS ja Android) ja arvutitega kasutamiseks (macOS ja Windows)
  • Ühildub RØDE rakendustega, millega pääsed juurde täiustatud funktsioonidele, võimsale helitöötlusele ja stuudiokvaliteediga salvestamisele mis tahes seadmes

Uskumatu heli uskumatult lihtsalt
Viimasepeal heli salvestamiseks ei pea Sa olema heliekspert. VideoMic GO II teeb kogu raske töö Sinu eest ära. Kasutades sama tehnoloogiat nagu RØDE VideoMic NTG ja NTG5 mikrofonid, pakub see rikkalikku ja täidlast heli, mis sobib suurepäraselt paljude salvestusrakenduste jaoks. See on tugevalt suunaline mikrofon, mis tähendab, et see keskendub sellele, mille poole oled mikrofoni suunanud, vähendades samal ajal taustamüra, tagades kristallselge professionaalse heli.

VideoMic GO II on varustatud ka kvaliteetse tuulekaitsega ning professionaalse vibratsioone vähendava kinnitusega, mis isoleerib mikrofoni kaamera mootori ja käsitsemise mürast.

Väike aga vägev
Vaid 89 grammi kaaluv VideoMic GO II on piisavalt kompaktne ja kerge, et võtta seda endaga kõikjale kaasa. Ideaalne kasutamiseks nii kompaktkaamerate, nutiseadmetega või töölaual USB-mikrofonina.

Lihtne üles seada
VideoMic GO II-l pole keerulisi juhtnuppe ega lüliteid ning ei vaja töötamiseks akude laadimist ega patareisid, nii et saad vaid sekunditega salvestama asuda. See ühendub sujuvalt kaamerate, arvutite, nutitelefonide ja tahvelarvutitega, pakkudes koheselt professionaalset heli minimaalse vaevaga – lihtsalt võta see kätte, ühenda ja asu tööle.

Üks mikrofon kõigi seadmete jaoks
VideoMic GO II on loodud vastama tänapäeva sisuloojate erinevatele vajadustele, pakkudes universaalset ühilduvust paljude erinevate seadmetega.

Kasuta seda oma kaameraga, nutitelefoni ja tahvelarvutiga liikvel olles või lauaarvuti USB-mikrofonina taskuhäälingu, mängude ja striimimise või videokõnede jaoks. Uskumatu mitmekülgsus maksimaalseks loovuseks.

Pidevalt töös USB kaudu
Ühenda VideoMic GO II arvutiga ja tee sellest täisfunktsionaalne USB-mikrofon – ideaalne kõigeks alates taskuhäälingute salvestamisest kuni videokõnedeni ja striimimiseni. Just see innovaatiline tehnoloogia tõstab VideoMic GO II teistest sama klassi mikrofonidest kõrgemale. USB-režiimis kasutades toimib mikrofoni 3,5 mm pesa kõrvaklapiväljundina, et hõlbustada heli jälgimist ja salvestiste taasesitamist.

Avasta oma loomingulist potentsiaali RØDE rakenduste abil
VideoMic GO II ühildub kogu RØDE rakenduste komplektiga, pakkudes juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, võimsale helitöötlusele ja stuudiokvaliteediga salvestamisele mis tahes seadmes.

Tehnilised andmed

Muud andmed

Tootjagarantii12 kuud, eraisikule 2 aastat pretensiooni esitamise õigus
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
12 tk
Tellimine esindusse 2-8 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.