Logitech G102 Lightsync RGB mängurihiir, valge

Logitech
Tootekood: 910-005824
  • DPI: 8000 DPI
  • Ühenduvus: Juhtmega; USB
  • Värvus: Valge
Hind
28.90 €

Kasutage oma mängukogemusest maksimumi juhtmega hiire G102, mis on saadaval erinevates erksates värvides. LIGHTSYNC tehnoloogia, mängutaseme anduri ja klassikalise 6 nupuga disainiga valgustate oma mängu ja lauda.

Mängutaseme anduri abil saate kursori täpset jälgimist ja kiiret reageerimist. Reguleeritava tundlikkusega 200 kuni 8000 dpi saate valida oma mängueelistustele vastava taseme. Kasutage Logitech G HUB tarkvara, et programmeerida kuni 5 eelseadistust. Klassikaline kuue nupuga disain pakub mugavust ja enesekindlust. Kasutage Logitech G HUBi tarkvara nuppudele mängusiseste käskude, süsteemi juhtelementide või klahvide sidumise määramiseks ja mängukogemuse lihtsustamiseks.

Kui võtate G102 endaga kaasa, saate oma seaded hankida. Kui salvestate seaded sisseehitatud mällu, kasutades Logitech G HUB seadme sätteid, saate seda kasutada teistes arvutites, ilma et peaksite tarkvara installima või sätteid ümber konfigureerima. Ühendage ja mängige omal moel.

Tehnilised andmed:

Mudel:G102 LIGHTSYNC
Ühenduvus:Juhtmega; USB
DPI:8000 DPI
Patareide tüüp:USB 5V
Kiirendus:25 G

Lisaandmed:

Valgustus:Puudub
Kaabli pikkus:2.1 m
Kujutegur:Universal
Värvus:Valge
Tootjagarantii:
24 month(s)

Toote saadavus

Tallinn
Vesse Maksimarket
1 tk
NB! Tooteid on poodides vähem kui 5 tk, palume kohale tulles vajadusel eelnevalt kinnitada toote saadavust soovitud esinduses.
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
100 tk
Tellimine esindusse 2-5 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.