Roccat

Roccat hiir Kone Pro, valge (ROC-11-405-02)

Tootekood:
ROC-11-405-02
  • DPI: 19 000
  • Ühenduvus: Juhtmega
  • Värvus: Valge
56.20 €
7.00 € / kuumakse alates
Roccat® Kone Pro – kerge, ergonoomiline RGB-valgustusega optiline mänguhiir. Täiustatud läbi 14 aasta pikkuse meistritöö – Kone Pro kaalub kõigest 66 g ehk see on kõige kergem ja täiustatum mänguhiir Roccati valikus. See kasutab optilist Titan Switchi lülitit, AIMO RGB valgustust, Roccati 19K dpi Owl-Eye Sensorit, PhantomFlex™ kaablit ja hinnatud kuumtöödeldud PTFE alust.

Ikoon, täiustatud
Roccat Kone ergonoomilist kuju on mängijad kogu maailmas jumaldanud ja Kone Pro's on see viidud täiuslikkuseni. Hoolikad antropomeetrilised uuringud andsid tee mitmetele peentele muudatustele, mis teevad Kone Pro vaieldamatult mugavaks ja rõõmuks pea igasuguse käe suuruse või haardumisstiili jaoks.

Titan Switch Optical
Tuttav klikk, mida tunned ja armastad, täiustatud valguskiire optikaga, mis tagab märkimisväärse kiiruse ja täpsuse. See on kiirem kui ükski mehhaaniline lüliti ning kaks korda vastupidavam – kuni 100 miljonit klikki.

Titan Wheel Pro
Vastupidavast alumiiniumist Titan Wheel Pro kerimisrullik on kerge, kuid tugev, mõnusa skrolli ja klõpsuga.

Roccat® Bionic Shell
Kone Pro tugev, kuid kerge kärgstruktuuriga kest hoiab eemal soovimatu tolmu ja mustuse, tehes hiire samas äärmiselt kergeks – vaid 66 g. Poolläbipaistev pealisosa loob ideaalse võimaluse nautida 16,8 miljoni värviga AIMO RGB valgustust.

Igale haardele
Kone Pro viimistletud disain ja ergonoomiline kuju tähendavad, et see toetab mugavalt mis tahes haardumisstiili. Haara hiirt terve peoga või vaid sõrmedega – Kone Pro töötab igal moel.

PhantomFlex kaabel & kuumtöödeldud PTFE jalad
Naudi juhtmevabale hiirele sarnast vabadust tänu PhantomFlex kaablile. Painduv ja kerge kaabel, mille olemasolu võid lausa ära unustada. Tänu kuumtöödeldud PTFE jalgadele saad kogeda uskumatult sujuvat hiire tööd.

Tehnilised andmed:

Ühenduvus:Juhtmega
DPI:19 000

Lisaandmed:

Valgustus:Multi-color
Värvus:Valge
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
1 tk
Tellimine esindusse 2-7 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.