;
Razer

Razer juhtmevaba klaviatuur BlackWidow V3 Mini HyperSpeed US

Tootekood:
RZ03-03890100-R3M1
  • Paigutus: US Inglise
  • Ühenduvus: Juhtmevaba
  • Värv: Must
Hind
189.90 €
Kuumakse
7.00 € / kuumakse alates
Vabadus vormist
Piisavalt kompaktne igale pinnale ja piisavalt mitmekülgne kõigi seadistuste jaoks – see on Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. Naudi sujuvat mängu viimasepeal disainiga juhtmevaba 65% mehhaanilise mänguklaviatuuriga. Täiuslik tasakaal vormi ja funktsionaalsuse vahel.

65% täissuuruses klaviatuurist – kompaktne jõudlus
Ilma funktsioonide rea, koduklahvide ja numbriklaviatuurita sarnaneb see klaviatuur 60% klaviatuuridele, kuid ühe olulise vahega – sellel on endiselt nooleklahvid. Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed pakub ideaalset funktsionaalsust, säilitades samal ajal kompaktsuse – ideaalne minimalistlikusse või väiksemasse mänguvarustusse, kus lauaruum on hinnas.

Razer™ HyperSpeed madala latentsusega juhtmevaba tehnoloogia
See juhtmevaba 65% mehhaaniline mänguklaviatuur on varustatud Razeri tipptasemel madala latentsusajaga juhtmevaba tehnoloogiaga – võimalik vaid tänu optimeeritud andmeprotokollile, ülikiirele raadiosagedusele ja sujuvale sageduse vahetamisele kõige mürarikkamas, küllastunud andmetega keskkondades. Mitme seadme toe abil saad oma seadistusi sujuvamaks muuta, ühendades juhtmevaba hiire ja klaviatuuri ühe USB-vastuvõtjaga – funktsioon, mida saab aktiveerida Razeri uusimates HyperSpeed seadmetes*.
*Razer DeathAdder V2 Pro, Razer Naga Pro, Razer Orochi V2

Kolm ühendusvõimalust
  • Razer HyperSpeed juhtmevaba madala latentsusega ühendus
  • Bluetooth: ühenda ja vali kolme erineva seadme vahel
  • USB-C eemaldatava kaabli kaudu (komplektis)

Razer™ Yellow mehhaanilised lülitid
Tänu madalamale käivituspunktile annavad need kiired, lineaarsed lülitid äärmiselt sujuva klahvivajutuse ja sisseehitatud helisummutajad vähendavad veelgi selle niigi madalat heliprofiili.

Doubleshot ABS klahvid
Doubleshot vormimisprotsessi abil on tagatud, et klahvide märgistus ei kao kunagi ning klahvide eriti paksud seinad teevad need äärmiselt vastupidavaks pikaajaliseks ja korduvaks kasutuseks.

Aku kestvab kuni 200 tundi
Naudi pikaajalist jõudlust olenemata sellest, kas klaviatuur on Razer™ HyperSpeed Wireless või Bluetooth-režiimis. Vähenda aega aku laadimise järel ootamisele – Razer BlackWidow V3 Mini läheb nullist täis kuni 5 tunniga.

Razer Chroma RGB valgustus
Vali 16,8 miljoni erineva värvitooni vahel ning lisa erinevaid valgustusefekte. Lisaks saad sünkroniseerida valgustusefekte teiste Razer Chroma tarvikute vahel, et lisaseadmed oleks täpselt samamoodi valgustatud ning samade eriefektidega.´

Andmed

ÜhendusedWireless (2.4 Ghz), Bluetooth or USB-C
ÜhenduvusJuhtmevaba
KlahvipaigutusUS Inglise
BluetoothOlemas
TaustvalgustusOlemas
Aku kestvus kuniUp to 200 hours
VärvMust
Tootjagarantii
24 month(s)
Switch TypeYellow Switch
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
2 tk
Tellimine esindusse 1-5 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.