Roccat

Roccat Vulcan TKL Aimo - Mänguriklaviatuur

Tootekood:
ROC-12-276
  • Paigutus: ND Nordic
  • Ühenduvus: Juhtmega
89.90 €119.90 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Roccat Vulcan TKL mehaaniline mänguriklaviatuur toob endaga Titan Switch Mechanical eelised kompaktsemas korpuses. Parim kombinatsioon kiirusest ja tundlikkusest, robustsest disainist ja vingest valgusmängust.

Parim tehtud veel paremaks

Auhinnatud Vulcan klaviatuur on ümberdisainitud tenkeyless suuruses ehk ilma numbriklahvistikuta, vabastades hinnalist lauaruumi vabamaks hiirega liikumiseks. Kõik Vulcani parimad omadused – sealhulgas Titan Switch Mechanical lülitid – väiksemas korpuses.

Titan Switch Mechanical

Titan lülitid on Vulcan'i au ja uhkus. Need tõid mehaaniliste klaviatuuride maailmasse täiesti uue hingamise ning seetõttu kasutab neid ka Vulcan TKL. Titan Switch Mechanical lüliteid on kahte erinevat. Vulcan TKL kasutab Roccati kiireimaid – standardist 30% kiirem – Titan Switch Linear lüliteid, millel on 1,4 mm käivituspunkt ja 3,6 mm tööraadius.

Loodud kestma

Vulcan TKL klaviatuuri tugevdab lennunduse tasemel alumiiniumkiht, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde. Lisaks sellele kestavad klaviatuuri lülitid tervelt 50 miljonit klahvivajutust – tunduvalt kauem kui ühegi Roccati konkurendi lülitid.

Tenkeyless disain

Tenkeyless ehk ilma numbriklahvistikuta disain võimaldab mängida loomulikumas ja mugavamas asendis. Lisaks vabastab see hinnalist lauaruumi, et saaksid hiirega vabamalt ja täpsemalt liikuda. Tänu turniiriprofiili salvestusele ja eemaldatavale USB-C kaablile oled Vulcan TKL'iga kõikjal lahinguks valmis.

Uue generatsiooni funktsionaalsus

Tänu klaviatuuri madalale profiilile püsivad Su käed pingevabas asendis, vähendades väsimust pikkade mängutundide kestel. Klahvistabilisatsiooni tehnoloogia eemaldab igasuguse loperdamise, tagamaks tugevad ja stabiilsed klahvid. Lisaks on klaviatuuril ka helimikseri stiilis audionupp – nii on kõik oluline Su sõrmeotste ulatuses.

AIMO valgustus

Roccati valgustussüsteem AIMO lisab kogu Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta. Tänu läbipaistvale lüliti korpusele on valgusefekt Vulcan TKL klaviatuuris eriti silmapaistev.


Tehnilised andmed

Andmed

ÜhenduvusJuhtmega
KlahvipaigutusND Nordic
Nupud:Titan Red
Tootjagarantii
2 aastat

Toote saadavus

Tallinn
Ülemiste keskus
1 tk
Viimsi Keskus
1 tk
Rocca al Mare keskus
1 tk
Magistrali keskus
1 tk
Vesse Maksimarket
1 tk
Kristiine keskus
2 tk
Tartu
Tartu Raatuse ärikeskus
1 tk
Tartu Lõunakeskus
1 tk
Narva
Narva Fama keskus
1 tk
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
11 tk
Tellimine esindusse 0-3 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.