SteelSeries

SteelSeries Apex Pro Mini Gaming Tastatur, OmniPoint 2.0 - schwarz

Tootekood:
64822
222.30 €
7.41 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Maailma kiireim ja arenenum klaviatuur saab kõigega hõlpsalt hakkama: kas vajate konkurendi ületamiseks mängudes kiireimaid võimalikke klahvivajutusi või täpseks tippimiseks nutikaid klahve – kogu jõud on teie käeulatuses.

Paigutus: Saksamaa, SCHWARZ

Uued OmniPoint 2.0 lülitid kasutavad tipptasemel magnetandureid koheseks, kontaktivabaks klahvivajutuseks, mis annab teile selle, mida soovite – kiire reaktsiooni! Apex Pro Mini on loodud selleks, et vabastada teie laual rohkem ruumi mängu võitnud hiireliigutuste jaoks, säilitades samal ajal kogu täissuuruses klaviatuuri võimekuse koos lisafunktsioonidega. Nutikas OLED-ekraan on integreeritud käsukeskus, mis võimaldab teil käigupealt konfigureerida sätteid, muuta profiile ja vaadata värskendusi.

Avastage SteelSeries Engine tarkvaraga Apex Pro Mini ainulaadsed funktsioonid. Selle hõlpsasti kasutatava tarkvaraga on programmeeritav 2-in-1 klahvikombinatsioonid, klahvipõhine RGB-valgustus ja kohandatav klahvide aktiveerumissügavus.

Toote saadavus

Tallinn
Järveotsa esindus
1 tk
NB! Tooteid on poodides vähem kui 5 tk, palume kohale tulles vajadusel eelnevalt kinnitada toote saadavust soovitud esinduses.
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
2 tk
Tellimine esindusse 0-3 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.