SteelSeries

SteelSeries Apex Pro TKL, Gaming keyboard, RGB LED light, NORD, Black, Wired

Tootekood:
64738
189.90 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Maailma kiireim ja arenenum klaviatuur saab kõigega hõlpsalt hakkama: kas vajate konkurendi ületamiseks mängudes kiireimaid võimalikke klahvivajutusi või täpseks tippimiseks nutikaid klahve – kogu jõud on teie käeulatuses.

Paigutus: NORDIC

Uued OmniPoint 2.0 lülitid kasutavad tipptasemel magnetandureid koheseks, kontaktivabaks klahvivajutuseks, mis annab teile selle, mida soovite – kiire reaktsiooni! Nutikas OLED-ekraan on integreeritud käsukeskus, mis võimaldab teil käigupealt konfigureerida sätteid, muuta profiile ja vaadata värskendusi. Kompaktne võtmeta kuju säästab väärtuslikku lauaruumi suurte hiireliigutuste jaoks, tuues teid võidule lähemale.

 Avastage SteelSeries Engine tarkvaraga Apex Pro TKL ainulaadsed funktsioonid. Selle hõlpsasti kasutatava tarkvaraga on programmeeritav 2-in-1 klahvikombinatsioonid, klahvipõhine RGB-valgustus ja kohandatav klahvide aktiveerumissügavus.

Toote saadavus

Tallinn
Järveotsa esindus
1 tk
Tartu
Tartu Raatuse ärikeskus
1 tk
NB! Tooteid on poodides vähem kui 5 tk, palume kohale tulles vajadusel eelnevalt kinnitada toote saadavust soovitud esinduses.
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
8 tk
Tellimine esindusse 0-3 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.