Razer

Razer Ripsaw HD - Video püüde kaart

Tootekood:
RZ20-02850100-R3M1
154.90 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Tipptasemel voogedasuts
Sinu populaarsus kasvab iga stream'iga. Ning kui Sinu jälgijate arv üha suureneb, siis on aeg uuendada ka oma varustus uuele tasemele. Razer Ripsaw HD on tipptasemel kvaliteediga videosalvesti kõikidele voogedastajatele, kes soovivad oma publikule pakkuda HD kvaliteediga videopilti koos selge ja terava heliga. Ripsaw ühildub nii PC kui konsoolidega.

Võimas HD videosalvestus
Sinu voogedastuse kvaliteet on täpselt sama tähtis nagu selle sisu. Ripsaw HD pakub FullHD 1080p, 60fps videosalvestuskvaliteeti, mis võimaldab Sinu fännidel ülima täpsusega näha, kuidas oma vaenlasi võitlusväljal vallutad. Lisaks saad oma voogedastuse sätteid just oma äranägemise järgi seadistada.

Ülimalt sujuv mäng ja 4K läbiviik
4K passthrough võimaldab Sul oma stream'i salvestada ilma kvaliteeti ohverdamata. 4K lahutusvõimega mängides on tagatud FullHD 1080p voogedastuse videokvaliteet. Seejuures ühildub Ripsaw ka PS4 ja Xbox One konsoolidega.

Mugav Plug & Play
Razer Ripsaw HD videosalvestit on ülilihtne üles seada ning see ühildub iga olemasoleva tarkvaraga, mida sa parasjagu voogedastuseks kasutad. Iga ühendus on intuitiivne – lihtsalt ühenda oma seadmed ning alusta voogedastusega. 

Toote saadavus

Tallinn
Rocca al Mare keskus
1 tk
Kristiine keskus
1 tk
Järveotsa esindus
1 tk
Tartu
Tartu Lõunakeskus
1 tk
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
4 tk
Tellimine esindusse 0-3 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.