Philips

Philips 34" UltraWide LCD Monitor

Tootekood:
346P1CRH/00
  • Eraldusvõime: 3440 x 1440
  • Diagonaal: 34 "
  • Paneelitüüp: VA
  • Kaadrisagedus: 100 Hz
Hind
638.50 €
Kuumakse
18.62 € / kuumakse alates

Kristallselge pilt UltraWide QHD 3440 x 1440 pikslitega

Need Philipsi ekraanid edastavad kristallselgeid, UltraWide Quad HD 3440 × 1440 pikslitega pilte. Tänu suure jõudlusega paneelidele, suurele pikslite arvule ja 178/178 laiale vaatenurgale, äratavad need uued ekraanid teie pildid ja graafika ellu. UltraWide 21 : 9 formaat tagab suurema jõudluse, pakkudes rohkem ruumi selleks, et tabeleid kõrvuti võrrelda ja vaadata korraga rohkemaid arvutustabelite veerge. Philipsi ekraanid toovad teieni kristallselged pildid, olenemata sellest, kas olete nõudlik spetsialist, kes vajab CAD-CAM lahenduste jaoks väga üksikasjalikku teavet, või finantsgeenius, kes töötab keeruliste arvutustabelite kallal.

MultiView võimaldab kaksikühendust ja -vaadet ühel ajal

Ülisuure lahutusvõimega Philipsi MultiView’ga ekraan tagab parima ühenduvuse. MultiView võimaldab aktiivset kaksikühendust ja -vaadet, mistõttu saate keerulisema multitegumtöötluse puhul mitme seadmega (nt personaalarvuti ja sülearvuti) samaaegselt töötada.

Sisseehitatud USB-C dokkimisjaam

Philipsi ekraani on sisse ehitatud kiire laadimisfunktsiooniga C-tüüpi USB-dokkimisjaam. Selle kitsas pööratav USB-C pistik võimaldab lihtsat ühe kaabliga dokkimist. Saate kõiki välisseadmeid, nagu klaviatuur, hiir ja RJ-45 Etherneti kaabel, hõlpsasti monitori dokkimisjaamaga ühendada. Samuti võite USB-C kaabli abil sülearvuti monitoriga ühendada, et saaksite vaadata suure eraldusvõimega videoid ja edastada ülikiiresti andmeid, varustades samal ajal oma sülearvutit elektriga ja laadides seda.

Windows Hello™ abil saate turvaliselt hüpikveebikaameraga sisse logida

Philipsi uuenduslik ja turvaline veebikaamera hüppab välja, kui seda vajate, ja läheb tagasi monitori sisse, kui te seda ei kasuta. Veebikaamera on varustatud ka täiustatud sensoritega Windows Hello™-i näotuvastuse jaoks, mis võimaldab mugavat sisselogimist teie Windowsi seadmetesse vähem kui kahe sekundiga – ehk kolm korda kiiremini kui parooli kasutades.

DisplayHDR 400 elutruumate ja silmapaistvate visuaalide jaoks

VESA sertifikaadiga DisplayHDR 400 on sammu võrra ees tavalistest SDR-ekraanidest. Erinevalt teistest HDR-iga ühilduvatest ekraanidest pakub DisplayHDR 400 erakordset heledust, kontrasti ja värve. Globaalse hämardamise ja kuni 400-nitise heledusega ärkavad pildid ellu – heledad toonid on märkimisväärsed ning mustad toonid sügavamad ja nüansirohkemad. See pakub täielikku rikkalike uute värvide paletti, saavutades visuaalse kogemuse, mis ergutab teie meeli.

PowerSensor säästab kuni 70% energiakuludelt

PowerSensor on sisseehitatud „inimeste andur”, mis edastab ja võtab vastu ohutuid infrapunasignaale, et kindlaks teha, kas kasutaja on kohal, ning vähendab automaatselt monitori heledust, kui kasutaja lahkub laua tagant, vähendades energiakulusid kuni 70% ja pikendades monitori tööiga.


Tehnilised andmed

Diagonaal34 "
Eraldusvõime
3440 x 1440
Paneelitüüp
VA
Eredus
500 cd/m²
Kaadrisagedus
100 Hz
Reageerimisaeg
4 ms
Kontrastsus
3000:1
Kuvasuhe
21:9
AMD FreeSync
N
Värvihaare
98%

Ühenduvus:

HDMI ühendusedY; 1x HDMI
DP ühendused1
Kõrvaklapipesa1x 3.5mm kõrvaklapi pesa

USB Ühilduvus:

USB 2.0USB-C x 1, USB-B x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream with 1 fast charge B.C 1.2)
Type-CUSB-C

Lisainfo:

Monitori nõgususNõgus; 1500R
VESA kinnitusOlemas
KõlaridJah
KaasasHDMI cable, DP cable, USB-C/A Y cable, Power cable
Reguleeritav kõrgusYes; 18
KallutamineOlemas
Pööratav
Olemas
Horisontaalne vaatenurk178
Vertikaalne vaatenurk178
HDMI Version2.0

Mõõtmed:

Laius520.00 mm
Kõrgus280.00 mm
Sügavus110 mm
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
1 tk
Tellimine esindusse 4-8 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.