Canon

Canon kõik-ühes printer PIXMA MG2550S, must

Tootekood:
0727C006BA
55.90 €
7.00 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Canon PIXMA MG2550S on täiuslik kõik-ühes seade printimiseks, skännimiseks ja kopeerimiseks. Alustades rohke tekstiga dokumentidest ja lõpetades perefotodega - Canoni mudeli PIXMA MG2550S printimismootor on ehitatud kvaliteeti ja kasutajasõbralikkust silmas pidades.

Printimine, skännimine, kopeerimine - kodukasutajatele on nüüd printimine lihtne
Täiuslik kodukasutajatele mõeldud kõik-ühes seade, millega saate dokumente kiiresti printida, skännida ja kopeerida, ohverdamata kvaliteeti. Kasutajasõbralik Canoni mudel PIXMA MG2550S on stiilne, kompaktne ja lauale sobiv seade, millel on võimsad funktsioonid iga kodukasutaja jaoks.

Kuni 30% väiksem kulu lehe kohta
Kasutades valikulisi suure tootlikkusega Canoni XL-tindikassette, säästate lausa 30% lehe pealt, võrreldes teiste standardsete toodetega. Printige ühe kassetiga rohkem lehti ja vahetage kassetti harvemini - Canoni mudeli PIXMA MG2550S kasutamine ei ole väga kulukas.

Sisseehitatud energiasäästlikkus
Kasutage vähem energiat tänu automaatsele sisse- ja väljalülitamisele. Vajutage oma sülearvutis printimisnuppu ja vaadake, kuidas printer kohe energiasäästurežiimist ärkab ja on printimiseks valmis isegi siis, kui te seda eelnevalt sisse ei lülita.

Taskukohane seade, esmaklassiline printimiskvaliteet
Canoni mudel PIXMA MG2550S pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet: see on taskukohane kodukasutajatele mõeldud printer, millega saavutate suurepärase kvaliteediga dokumendid ja fotod. FINE kassetitehnoloogia aitab saavutada sügavad mustad toonid, erksad värvid ja äärmiselt täpsed detailid.

Olge loominguline
Organiseerige ja printige oma fotosid hõlpsasti rakenduse My Image Garden näotuvastusfunktsiooniga. CREATIVE PARK PREMIUM programm avab aga loominguliste võimaluste maailma tänu professionaalsete kunstnike disainide valikule, mida saate kasutada postkaartide, kalendrite ja sünnipäevakaartidena ning palju enamat.

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Printimise kiirus - Värvidega4 ipm
Printimise kiirus - Must-valgelt8 ipm
Skänneri lahutusvõime600 x 1200
Prinditavad VärvidBlack, Cyan, Magenta, Yellow
Prindi lahutusvõime4800 x 600
PaberitugiA4
Garantii2 aastat

Toote saadavus

Tallinn
Rocca al Mare keskus
1 tk
Järveotsa esindus
1 tk
NB! Tooteid on poodides vähem kui 5 tk, palume kohale tulles vajadusel eelnevalt kinnitada toote saadavust soovitud esinduses.
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
300 tk
Tellimine esindusse 1-2 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.