Epson kõik-ühes tindiprinter EcoTank L3256, valge

Epson
Tootekood: C11CJ67407
Hind
198.50 €
Kuumakse
7.00 € / kuumakse alates
Jäta hüvasti tindikassettidega
Probleemivaba printimine kodus – eriti suure mahutavusega tindimahutid võimaldavad puhast täitmist ja lukukonstruktsiooniga pudelid on välja töötatud nii, et sisestada saab ainult õiged värvid.

Muudkui säästa
See EcoTanki printer hoiab kokku kuni 90% printimiskuludelt ja komplaktis on kaasas kuni 3 aasta tindivaru. Komplektis oleva tindiga saab printida kuni 8100 lk mustvalget ja 6500 värvilist 3 lehekülge. Tindipudelite vahetuskomplekt on samaväärne kuni 66 kasseti tindiga.

Saa tuttavaks järgmise põlvkonna printeriga
Kuna tindimahuti asub printeri esiküljel, on see uus disain kompaktne, pakub uuesti täitmiseks hõlpsat juurdepääsu ja tinditasemest selget ülevaadet. Printeril on täiustatud tinditäitesüsteem, mis on välja töötatud nii, et lekkimis- ja segadusoht oleks minimaalne. Uutel pudelitel on mehhanism, mis tagab, et vastava värviga täidetakse ainult õiged paagid.

Moodne paindlikkus
Seda printerit on lihtne integreerida olemasolevasse kodutaristusse ning printida saab nutitelefonist, tahvelarvutist ja sülearvutist. Lisaks saad rakenduse Epson Smart Panel abil printerit juhtida oma nutiseadmetest. Saad kõike teha oma telefoni või tahvelarvuti kaudu: printida dokumente ja fotosid, seadistada, jälgida ja tõrkeotsingut teha.

Kvaliteetsed tulemused
Micro Piezo prindipea abil pakub EcoTank usaldusväärset printimislahendust.

Hulgaliselt funktsioone
100 lehte mahutav tagantlaetav paberisalv, ääristeta fotode printimine (kuni 10×15 cm) ja printimiskiirus kuni 10 lehekülge minutis hõlbustavad mitmesuguste ülesannete täitmist.

Technical specifications

GarantiiF12
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
115 tk
Tellimine esindusse 4-8 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.