Epson

Epson kõik-ühes printer EcoTank L3250, must

Tootekood:
C11CJ67405
Hind
219.90 €
Kuumakse
7.00 € / kuumakse alates

Jätke kassettidega hüvasti
EcoTank pakub probleemivaba printimist kodus – eriti suure mahutavusega tindimahutid võimaldavad puhast täitmist ja lukukonstruktsiooniga pudelid on välja töötatud nii, et sisestada saab ainult õiged värvid. Esiküljel olev tinditaseme näidik võimaldab mugavalt vaadata, millal on aeg täitmiseks.


Muudkui säästa
See säästlik printer hoiab kokku kuni 90% printimiskuludelt* ja karbis on kaasas kuni 3 aasta tindivaru*. Komplektis oleva tindiga saab printida kuni 8100 lk mustvalget ja 6500 värvilist* lehekülge. Tindipudelite vahetuskomplekt on samaväärne kuni 66 kasseti tindiga*.


Rakendus Epson Smart Panel
See rakendus võimaldab teil printerit juhtida oma nutiseadmest*. Printige, kopeerige ja skannige dokumente ning pilte, seadistage, jälgige ja tehke printerile tõrkeotsing – seda kõike oma telefonist või tahvelarvutist.


Hulgaliselt funktsioone
100 lehte mahutav tagantlaetav paberisalv, ääristeta fotode printimine (kuni 10×15 cm) ja printimiskiirus kuni 10 lehekülge minutis* hõlbustavad mitmesuguste ülesannete täitmist.


Moodne paindlikkus
Kompaktse disaini, Wi-Fi ning Wi-Fi Direct ühenduvusega printerit on lihtne olemasolevasse koduseadistusse lisada, et printida telefonist, tahvelarvutist ja sülearvutist*.


Heat-Free tehnoloogia
Micro Piezo kuumutusvaba tehnoloogia tagab väiksema energiakulu ja vähendab varuosade vahetamise vajadust. Prindipea on eelpaigaldatud, nii et printeri seadistamine on probleemivaba.


*Vt www.epson.ee/for-home/ecotank

Tehnilised andmed

Printimise kiirus - Värvidega5 ipm
Printimise kiirus - Must-valgelt10 ipm
Skänneri lahutusvõime1200 x 2400
Prinditavad VärvidBlack, Cyan, Yellow, Magenta
Prindi lahutusvõime5760 x 1440
PaberitugiA4
Garantii24 month(s)
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
300 tk
Tellimine esindusse 1-4 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.