Deepcool

DeepCool ASSASSIN IV CPU Cooler, Black, Intel, AMD

Tootekood:
R-ASN4-BKNNMT-G
99.90 €
7.00 € / kuumakse alates

ASSASSIN on tagasi uue esteetilise ja tõhusa jahutusvõimsusega. ASSASSIN IV tagab erakordse jõudluse seitsme soojustoru ja uute 120 mm ja 140 mm FDB ventilaatoritega.

ILU LIHTSUSES

ASSASSIN IV elegantne disain pole mitte ainult visuaalselt meeldiv; see tagab ka optimaalse õhuvoolu ja maksimaalse ühilduvuse.

VAIKNE VÕI TOOTMISREŽIIM ON ASSASSIN IV ILMNE VALIK.

Lüliti liigutusega saab ASSASSIN IV muutuda vaiksest jahutist, kui madal müratase on ülimalt oluline tõhusaks jahutusvõimsuseks, mille poolest DeepCooli õhujahutid on tuntud.

LASE SEL SÄRADA!

ASSASSIN IV korpus on puhas, klanitud ja aitab juhtida õhku läbi ribidega tornide, samas kui liigutatav 120 mm ventilaator pakub takistusteta ruumi tipptasemel RGB RAM-ile.

OLE RAHULIK

ASSASSIN IV ülivaikse töö võtmeks on madala pinge ja voolutarbega kolmefaasiliste kuuepooluseliste ventilaatorimootorite kasutamine. DeepCool on oma uues disainis nii kindel, et ASSASSIN IV-l on 6-aastane piiratud garantii!

ERAKORDNE DISAIN

Varustatud seitsme soojustoruga, mis tagavad suure tõhususe tagamiseks parema soojusülekande läbi kahe ribidega jahutusradiaatori torni. Kaasasolev termopasta DM9 vastab tööstuses kasutatavatele rangetele standarditele.

LIHTSUSTATUD PAIGALDUS

Suuremate jahutite paigaldamine võib olla keeruline ja see on peamine põhjus, miks seadmed ja paigaldus on loodud äärmiselt kasutajasõbralikuks. Isegi magnetilise ventilaatori ülemine kate on disainitud paigaldamise lihtsust silmas pidades.


Toote saadavus

Tallinn
Rocca al Mare keskus
1 tk
Magistrali Keskus
1 tk
Vesse Maksimarket
1 tk
Narva
Narva Fama keskus
1 tk
Pärnu
Pärnu Port Artur 2
1 tk
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
95 tk
Tellimine esindusse 1-4 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.