Jonsbo CR-2000 GT kahetorniline ARGB CPU jahuti, must
- Jahuti kõrgus: 159
Jonsbo CR-2000 GT sobib suure jõudlusega protsessorite jahutamiseks. Vaiksed 120 mm PWM-ventilaatorid koos ARGB-valgustusega tagavad kõrge jahutuspotentsiaali ja stiilse disaini.
Jonsbo CR-2000 GT CPU jahuti omadused lühidalt:
Jonsbo must-hõbedane dual tower tüüpi jahuti
Kaks 120 mm PWM-ventilaatorit
Ülemine kate ja ventilaatorid ARGB-valgustusega (3-pin RGB (5VDG, 5V))
Komplektis RGB-kontroller
Kuus 6 mm vask-heatpipe’i kiireks soojuse ärajuhtimiseks
Kõrge ühilduvus AMD ja Inteliga
TDP 200 vatti
Jonsbo CR-2000 GT CPU jahuti omadused üksikasjalikult:
Jonsbo CR-2000 GT on kõrge jõudlusega tower-tüüpi jahuti AMD ja Intel soklitele. Kuus vask-heatpipe’i tagavad kiire soojuse ärajuhtimise ning komplektis olevad kaks 120 mm ARGB LED-ventilaatorit lisavad moodsat valgustust. 120 mm ventilaatorid töötavad vahemikus 700 kuni 1500 p/min ja tekitavad maksimaalselt 29,5 db(A) mürataset, õhuvooluga kuni 106,7 m³/h.
Ülemisel kattel ja 120 mm ventilaatoritel on integreeritud ARGB-valgustus, mida saab juhtida sobiva emaplaadi kaudu. Jonsbo CR-2000 GT on ühilduv paljude levinud AMD ja Inteli soklitega.