Corsair iCUE Link XD6 RGB Elite LCD pumba ja reservuaari kombo - must
iCUE Linkiga ühilduv pump-reservuaari kombinatsioon
Corsairi FlowDrive Max pump suure jõudlusega
22 individuaalselt adresseeritavat RGB LED-i, täielik iCUE Link süsteemi integreeritus
G1/4-tollised ühenduskeermega maksimaalseks ühilduvuseks
Keeristeteta reservuaar väikese võrega põhjas
Corsair iCUE Link XD6 Elite: reservuaar integreeritud pumba ja efektse valgustusega
XD6 Elite RGB näol toob Corsair turule mitte ainult lihtsa reservuaari, vaid minimalistliku korpuse, RGB-valgustuse, mis sobib sinu kogu seadistusega, ning mis kõige olulisem – oma pumba: kõik see ühes reservuaaris. Pidev jõudlus, vastupidavus ja eriti mitmekülgse tarkvaraga integreeritus on selle reservuaari-pumba kombinatsiooni suurimad eelised.
Suur mahutavusega reservuaar
Kvaliteetne nailonist reservuaar ei jää ainult silma. Suur mahutavus ja sisseehitatud täiteava võimaldavad lihtsat loopi täitmist ilma tüütute õhumullideta. Integreeritud võre hoiab tõhusalt ära keeriste tekkimise reservuaaris ja tagab puhta välimuse, hoides õhumullid süsteemist eemal.
Integreeritud LCD-ekraan
Alusele integreeritud eriti ere LCD-ekraan kuvab lisaks temperatuuridele ja pööretele ka animeeritud pilte nagu GIF-id või staatilisi pilte ning kujundusi. Ekraani sisu saad Corsair iCUE tarkvaras ise määrata vastavalt oma soovile.
Täiuslik ökosüsteem
Reservuaari, pumpa ja RGB-valgustust saad juhtida vaid ühe iCUE Link kaabliga. Eraldi müügil oleva keskuse abil ühendad kogu Corsair riistvara üheainsa kaabliga, säästes kaablite ja segaduse arvelt.
Lihtne paigaldus kaasasolevate kronsteinidega
Kaasasolevate kinnituste ja vibratsioonisummutavate paigalduslahendustega saad reservuaari oma korpuses hõlpsalt paigaldada. Komplektis on kronsteinid nii 120 mm kui ka 140 mm ventilaatori kronsteinidele paigutamiseks.