Internet: www.arvutitark.ee
Telefon +372  601 1502
Info & tellimused e-post: [email protected]

KAUPADE VALIMINE E-POES

Kiirelt ja mugavalt just Teid huvitava kauba leidmiseks pakub meie veeb järgmisi võimalusi:

a) Teie käsutuses on alati lehekülje paremas ülaservas paiknev otsinguväli. Sisestatud sõnade või täheühendite järgi otsitakse välja kõik tooted, mis meie tootekataloogis olemas
b) valides vasakust menüüst soovitud tootegrupp, kuvatakse täielik vastava alagrupi toodete nimekiri. Te saate täpsustada tooteid vastavate filtrite abil, mis asuvad lehekülje keskmises ülaosas
c) parimate hindadega sooduspakkumised leiate eraldi menüüjaotuse “eripakkumised” alt

MÕISTED

• Laos: 7+ tk. (tarneaeg 1-3 tööpäeva):


See tähendab, et toode on olemas Arvutitark OÜ laos ja toimetatakse soovitud esindusse reeglina 1-3 tööpäeva jooksul. Kulleriga koju tellides jõuab kaup kliendile 1-5 tööpäeva jooksul sõltuvalt sellest millises lao kaup asub.

Kui toote juures on vastava esinduse juures kogus, siis on toode vastavas esinduses kohal ja saab kauba kohe kätte, kui ise järgi minna.

• tellitav 1 tk 2-3 tp

Kaupa on võimalik tellida ja see jõuab eeldatavasti 2-3 tööpäeva jooksul Arvutitark OÜ lattu.

KAUPADE LISAMINE OSTUKORVI

a) kui olete leidnud endale meeldiva kauba, sisestage soovitud kogus ja vajutage oranži ostukorvi ikooni, mis asub iga toote juures. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides menüükirjel “ostukorv”, mis asub paremal ülaosas.
b) kaupade eemaldamiseks ostukorvist klikkige iga toote koguse all olevale kirjale "eemalda toode". Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.
c) ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “vormista tellimus”

TELLIMUSE SAATMINE

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “vormista tellimus” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “saada tellimus”.

KAUBA EEST TASUMINE

Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa kanda meie Swedbank või SEB arvele. Arve lingi leiate, kui olete vajutanud nupule “saada tellimus”. Kõik www.arvutitark.ee keskonna hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

TELLIMUSE TÄITMINE


Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teieni tavaliselt kahe kuni viie tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on Arvutitark OÜ laos olemas. Kui meie arvele ei ole raha laekunud viie (5) tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest, tühistatakse Teie tellimus. (va. riigiasutused ja lepingulised kliendid).
Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-maili postkastist, juhul kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri. Kaup toimetatakse kohale DPD ja SmartPOST kullerteenusega ja seda üle Eesti. DPD kulleriga kohaletoimetamine maksab 4,40 €, DPD Pickup punkti ja SmartPOST pakiautomaati 2,95 € koos käibemaksuga. Kui tellite kaupa kulleriga siis palun kätte saamisel veenduge et kaubal/pakendil pole füüsilisi vigastusi ja kui selliseid on andke palun koheselt kullerile teada ja pange vigastused kirja. 

NB! Tasuta kohaletoimetamine on üle Eesti alates 200 € ostust! Alla 200 € maksab kuller 4,40 € (DPD kuller) ja 2,95 € (DPD Pickup punkti või 2,75 €  SmartPOST pakiautomaati).

www.dpd.ee/pickup

Soovikorral saate kauba kätte ka Arvutitark esindustest, kui märgite tellimusvormil linnukese vastava esinduse ees - "Soovin kaubale ise järgi tulla Arvutitark esindusse". NB! Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

Kulleriga saates antakse kaup Teile üle kulleri poolt koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist palume kontrollida pakendit ja vigastuste esinemisel tagastada pakk kullerile ning teavitage meid juhtunust elektronposti teel [email protected]

TELLIMUSE MUUTMINE

Kui soovite muuta tellimust, siis on see üldreeglina võimalik kuni tellimus ei ole töösse pandud. Tellimuse muutmiseks tuleb saata kiri [email protected] Palun vaadake ka järgmist punkti, sest ka tellimuse muutmine on sisuliselt lepingust taganemine.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Kui meie e-poest tellitud kaup ei sobi on eraisikust tarbijal seadusest tulenev õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (NB! Ei kehti seaduse järgi kauplusest kohapealt ostetud või tellitud toodetele).
Kui klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda (k.a. tehtud tellimust muuta), siis tuleks sellest võimalikult kiiresti Arvutitark OÜ-d kirjalikult teavitada. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil [email protected]. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse võimalusel taganeda ning lisada tellija kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon). Seadusest tulenev õigus lepingust taganeda on vaid eraisikust tarbijal, juriidilistele isikutel tellimusest taganemisõigus üldreeglina puudub aga võimalusel tuleme soovile vastu.
Kui eraisikust tarbija taganemisavaldus jõuab Arvutitark OÜle peale nende poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt Arvutitark OÜ e-kaubanduse müügitingimuste punktile nr. 7.

TOODETE PILDID JA INFO

ARVUTITARK ei vastuta kodulehel toodud spetsifikatsiooni täieliku vastavuse eest toote tegelike omadustega. Toodete pidid võivad olla illustratiivsed.

NB! E-poe ja jaekaupluste hinnad võivad erineda. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ette!

Meeldivat ostmist!

« »
×