Sony

Sony PlayStation 5 Slim Digital 1TB - Mängukonsool

Tootekood:
711719577300
Hind
489.00 €
Kuumakse
14.26 € / kuumakse alates

PlayStation 5 Slim Digital konsool ühendab endas võimsa mängujõudluse ja stiilse, õhema disaini, olles suurepärane lisa igale mänguruumile. Tänu integreeritud I/O-le ja sujuvale mängukogemusele kuni 120 kaadrit sekundis on see ideaalne valik mängusõpradele, kes otsivad kvaliteeti ja kiirust. HDR-tehnoloogia ja haptiline tagasiside DualSense® juhtmevaba kontrolleris pakuvad unustamatut mänguelamust, samas tagurpidi ühilduvus tähendab, et ka vanemad lemmikud ei jää mängimata.

  • Õhuke disain
  • Integreeritud I/O
  • 120 FPS
  • HDR-tehnoloogia
  • Haptiline tagasiside
  • Tagurpidi ühilduv


Õhem disain

PS5 on ülima mängujõudluse sümbioos elegantses ja salendatud disainis, mis sobitub ideaalselt iga mänguri eluruumi.


Integreeritud I/O

Süsteemide meisterlik integreeritus PS5 konsoolis võimaldab andmete välkkiiret voogu otse SSD-lt, avades uued seninägematud võimalused mängude loomise kunstis.


Kuni 120 kaadrit sekundis

Elavda oma mängukogemusi voolujoonelise sujuvusega, kus 120 Hz väljundi toega mängud säravad kuni 120 kaadrit sekundis, tuues 4K ekraanidele erakordse elavuse ja detailirohkuse.


HDR-tehnoloogia

PS5 mängud, mis toetavad HDR-tehnoloogiat, eristuvad võrratu värvirikkuse ja kontrastsusega, muutes mängumaailmad elusamaks kui kunagi varem.


Haptiline tagasiside

DualSense® juhtmevaba kontrolleri haptiline tagasiside toob iga PS5 tiitli tegevuse otseselt Sinu kätesse, pakkudes rikkalikku ja dünaamilist tagasisidet iga mänguliigutusega.


Tagurpidi ühilduv

Naudi põlvkondadevahelist ühtsust PS5-ga, mis on ühilduv tuhandete PS4 mängudega, pakkudes neile mängutõhustuse võlude abil uut elu, kiirendades kaadrisagedusi ja muutes mänguelamuse veelgi nauditavamaks.

Toote saadavus

Tallinn
Ülemiste keskus
2 tk
Rocca al Mare keskus
1 tk
Magistrali Keskus
2 tk
Vesse Maksimarket
2 tk
Kristiine Keskus
1 tk
Järveotsa esindus
9 tk
Tartu
Tartu Raatuse ärikeskus
2 tk
Tartu Lõunakeskus
2 tk
Narva
Narva Fama keskus
2 tk
Pärnu
Pärnu Port Artur 2
2 tk
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.