Google

Google Chromecast koos Google TV HD voogedastusmeediapleier, Valge

Tootekood:
GA03131-DE
Hind
49.95 €
Naudi maailma parimat meelelahutust koos Google Chromecast HD ja Google TV-ga. Lihtsalt ühenda Chromecast oma teleri HDMI sisendisse ning ka kodusesse WiFi võrku ning ongi kõik. Nüüd saad striimida Netflix, Youtube jm teenuste filme, seriaale ja muusikat otse telerisse HD kvaliteediga või peegeldada telefoni ekraanil ja veebilehitseja aknas olevat infot suurele ekraanile.

Kogu meelelahutus ühes kohas
Google TV organiseerib filmid ja teleseriaalid erinevatest teenustest ühtekokku, et neid oleks lihtsam leida.

Leia oma järgmine lemmik vanade lemmikute põhjal
Google TV annab Su lemmiksarjade ja -filmide põhjal personaalseid soovitusi.

Ütle oma soovid välja
Küsi kindlat filmi või seriaali pealkirja järgi või otsi sisu tuju, žanri, näitleja või muu järgi.

Terve ports meelelahutust
Üle 400 000 seriaali ning filmi, miljonite kaupa muusikapalasid – Google TV'ga meelelahutusest puudust kindlasti ei tule.

Väikselt ekraanilt telerisse
Saada oma telefoni, sülearvuti või tahvelarvuti sisu otse telerisse või peegelda Chrome veebibrauseri vaade suurele ekraanile.

Lase oma häälel kõlada
Palu Google'il nutituled hämardada, küte sisse lülitada või näidata, kes on ukse taga*, ilma et peaksid diivanilt tõusma. Vajuta puldil Google Assistant nuppu, et paluda Google'l otsida Sulle filme, teleseriaale ja muusikat. Kas pult on kadunud? Siis juhi telerit lihtsalt mõne muu Google seadme kaudu rääkides Google assistendiga.
*Vajalik vastavate nutiseadmete olemasolu. No switching. Just watch undisturbed.
Your home screen has the movies and TV shows from all your services in one place. So you no longer have to switch between apps to find something fun.

Entertaining and helpful.
Ask Google to dim the smart lights, turn on the heating or show who is at the door, without having to get up from the couch. Lost your remote? Then control the TV by talking to another device with the Google Assistant.

Check it all out.
Access the entertainment you love, including in 4K HDR. Discover over 400,000 movies and episodes. And stream directly from your phone or tablet to the TV.
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
12 tk
Tellimine esindusse 2-7 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.