;
Apple

Apple Watch SE 2 GPS + Cellular 44mm Sport Band - Blue

Tootekood:
MNPY3EL/A
Hind
411.40 €
Kuumakse
12.00 € / kuumakse alates
Osta kindlasti, kui soovid Apple’i nutikellade maailma siseneda, kuid pole kindel, millisest mudelist alustada. Apple Watch SE on saanud uue, võimsama kiibi, mis hoiab kella pikalt elujõulisena ning tänu mudelivaliku soodsaimale hinnale ei aja ka rahakotti lõhki (ajakiri DIGI, november 2022)

Palju antud. Hästi saadud.
Võimsad andurid annavad ülevaate sinu tervisest ja vormist. Innovaatilised ohutusfunktsioonid. Käepärased suhtlusvõimalused. Kiirem kahetuumaline protsessor suurendab jõudlust. Apple Watch SE annab su käsutusse rohkem võimalusi kui eales varem. Märksa soodsamalt.
 • Uus 20% kiirem Apple S8 kiip
 • 100% taaskasutatud alumiiniumist korpus, 80% vähendatud süsiniku jalajälg
 • Veekindel 50 meetri sügavuseni
 • Täiustatud Workout rakendus & rohkem mõõdetavaid parameetreid
 • Õnnetusjuhtumi tuvastus
 • Südame tervise jälgimine
 • Mindfulness rakendus aitab vähendada stressi
 • Põhjalik unejälgimine
 • Nutitelefoni kõned ja teavitused
 • Kümned tuhanded rakendused
 • Muusika, podcastid ja audioraamatud
 • Apple Pay & Wallet
 • Siri häälassistent
 • Nutikodu seadmete juhtimine otse kellast
 • Telefonikaamera kaugjuhtimine
 • Kaardid otse randmel
 • Kergem kui eelmise põlvkonna mudel

Kiirus on moes.
Apple Watch SE on saadaval kolmes korpuse värvitoonis: midnightstarlight ja silver. Tänu uuele S8 SiP kiibile töötab see kuni 20% kiiremini ja suudab varasemast veelgi enam.

Disainitud tulevikku silmas pidades.
Uus tagakorpus on toodetud viisil, mis vähendab süsinikuheidet üle 80%. Selle toon ühildub täiuslikult kella korpusega, mis on valmistatud 100% ringlussevõetud alumiiniumist.

Nagu kala vees.
Apple Watch SE on veekindel kuni 50 meetri sügavusel. Jälgi basseinis oma keskmist aega ja seeriaid. Kaardista avavees oma marsruut. Saad täpsed näidud isegi ujumislaua kasutamise korral. Sobib ideaalselt nii suplemiseks, ujumiseks kui ka surfamiseks.

Rohkem mõõdikuid. Suurem motivatsioon.
Aktiivsusringid hoiavad su liikumas ja motiveeritud. Ja täiustatud rakendusega Workout treenid nagu ei kunagi varem. Nüüd saad proovida kohandatud treeninguid ja jälgida täpsemaid trenninäitajaid, nagu pulsitsoonid, jooksusammu pikkus, maapinnaga kontaktis olemise aeg ja vertikaalne kõikumine.

Autoavarii tuvastus. Erakordne funktsioon, mida loodetavasti kunagi vaja ei lähe.
Nüüd suudab Apple Watch SE tuvastada raskesse autoavariisse sattumist. Avarii korral saab kell ühendada sind automaatselt hädaabikeskusega, edastada dispetšeritele su asukoha ja teavitada su hädaabikontakte. Autoavarii tuvastus kasutab täiustatud 3-teljelise güroskoobi ja uue g-jõu kiirendusmõõturi kombineeritud võimsust, millel on nutikellade seas suurim dünaamiline ulatus. Samuti kasutab see mikrofoni, baromeetrit, GPS-i ja täiustatud andurite fusioonialgoritmi, mis on seadistatud enam kui 1 miljoni tunni jooksul kogutud reaalsete sõidu- ja avariiandmetega, et tuvastada, kas oled tõesti sattunud tõsisesse avariisse.

Hoiab su südamel silma peal.
Rakenduse Heart Rate abil saad igal ajal südame löögisagedust kontrollida. See annab sulle märku aeglasest ja kiirest pulsist ning korrapäratust südamerütmist.

Mindfulness. Aeg iseenda jaoks.
Rakendus Mindfulness aitab vähendada igapäevast stressi, olla rohkem keskendunud ja vaimselt ettevalmistunud uuteks väljakutseteks. See aitab sul läbida rahustava hingamise seeriaid. Ja teeb sisemise tasakaalu leidmise lihtsamaks lühikeste mõtlemapanevate teemade abil.

Näe, mida sa unes teed.
Rakendus Sleep jälgib su und. Koos iPhone’iga aitab see sul kujundada sobiva unerütmi ja uinumisharjumused. Vaata eri unefaasides (REM-, põhi- ja süvaunes) veedetud aega ning võimalikke ärkamisi. Jälgi oma unetrende ning hoia pilk peal, kui järjekindlalt täidad oma eesmärke. Ainult lambaid pead ise lugema.

Paremini ühendatud. Ka kaugel.
Helista matkarajalt. Saada rannast sõnumeid. Hoia silm peal teavitustel. Mobiilsideühenduse ja rahvusvahelise rändlusega saad ka ilma telefonita teha enamat rohkemates kohtades.

Paremini ühendatud. Ka kaugel.
Helista matkarajalt. Saada rannast sõnumeid. Hoia silm peal teavitustel. Mobiilsideühenduse ja rahvusvahelise rändlusega saad ka ilma telefonita teha enamat rohkemates kohtades.

Rakendused muudavad selle ainulaadseks.
Laienda kella kasutusvõimalusi kümnete tuhandete App Store’i rakendustega. Neid leiad pea igaks otstarbeks, alates tenniseservi lihvimisest ja jalgrattasõidu jälgimisest kuni metroos õige tee otsimiseni. Samuti on Apple Watchi versioon saadaval paljudest sinu lemmikutest iPhone’i rakendustest.

See on muusika su kõrvadele. Ja podcastid. Ja audioraamatud.
Apple Music motiveerib sind miljonite muusikapaladega. Samuti püsid kursis uusimate netisaadetega. Kogu inspiratsioon, mida järgmiseks treeninguks vajad. Ja ka kõigiks järgnevateks treeninguteks.

Uus stiil sekundiga.
Apple Watch on disainitud nii, et rihma vahetamine võtab vaid paar sekundit. Stiilide ja värvide lai valik aitab sul kella ilmet muuta kõigest hetkega.

Muuda oma aeg ilusaks.
Saad valida kümnete Apple’i disainitud sihverplaatide seast. Ja kohandada neid sulle olulise info, lemmikvärvide ja -stiilidega. Saad isegi sihverplaate sõprade ja pereliikmetega meili teel või tekstsõnumis jagada.

Tehinilised andmed

Veekindlus kuni50
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
170 tk
Tellimine esindusse 1-4 tööpäeva.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.