Garmin

Garmin epix (Gen 2), slate/stainless steel

Tootekood:
010-02582-01
  • Aku kestvus: 384 tundi
  • Ekraani suurus: 1.3 "
820.90 €
27.36 € / kuumakse alates

Tootekirjeldus

Kanna epix'it. Ole eepiline.
Ükskõik, millised on Sinu treeningueesmärgid, esmaklassilisel epix multispordikellal on kõik abivahendid, mida nende saavutamiseks vajad.
  • Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini
  • Nutikad märguanded hoiavad Sind olulisega kursis
  • Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu Sulle sobib
  • Suurem satelliitside leviala tähendab täpsemat positsioneerimist
  • Kasuta TopoActive kaardistamise valikuid otse randmel ja navigeeri enesekindlalt
  • Jätka seiklust nutikella režiimis kuni 16 päeva kestva akuga

Loodud Sinu elustiili jaoks
Erk ja selge 1,3-tolline alati sisselülitatud AMOLED-ekraan äratab Su kella ellu isegi ereda päikesevalguse käes.

Puuteekraan ja nupud
Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on ühendatud uue tundliku puuteekraanigam, mis tagab kiire juurdepääsu kõikidele valikutele ja kaardifunktsioonidele.

Pulssoksümeetria
Kõrgusega kohanemiseks või une jälgimiseks kasutab Pulse Ox andur Sinu randmel valguskiiri, et hinnata, kui hästi Su keha hapnikku omandab.

Pulsisagedus randmelt
Kell mõõdab pidevalt Su pulsisagedust ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrgel või liiga madalal. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

Hingamise jälgimine
Jälgi oma hingamist terve päeva jooksul nii magades kui hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

Stressitaseme jälgimine
Stressitaseme välja arvutamiseks kasutab kell südamelöökide varieeruvust – see annab teada, kas tegemist on rahuliku, tasakaalustatud või stressirohke päevaga.

Uneaja skoor ja põhjalik unejälgimine
Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab Sinu uneaja skoori ja statistikat.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Vedelikutaseme jälgimine
Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

Spordirakendused
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, ronimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

Animeeritud treeningud
Kella ekraanil on võimalik vaadata lihtsalt järgitavaid animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eellaaditud animeeritud treeningute hulgast või, kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi neid rohkem alla Garmin Connect™ rakendusest.

HIIT-treeningud
Sellel aktiivsusprofiilil on eri taimerid, millega saad jälgida enda HIIT-treeninguid, sh AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

Garmin Coach
Need adaptiivsed tasuta treeningukavad hõlmavad asjatundlike treenerite nõuandeid ning kohanduvad Sinu ja seatud eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse Garmin Connectist otse Sinu kella.

Visuaalne võistlusennustaja
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla Sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening Sind aja jooksul mõjutab.

PacePro™ tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

VO2 Max
Treeni nutikalt tänu VO2 Max indikaatorile, mis näitab, millises vormis oled. See kohandub maastikujooksuks ja kajastab jõudluses toimunud muutusi, mis võivad olla põhjustatud kuumusest või kõrgusest.

Soorituse mõõteandmed
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis sisaldavad hinnanguid jooksmise dünaamika, VO2 max, taastumisnõustaja ja muu kohta.

Vastupidavus reaalajas
Jälgi ja halda oma pingutust ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

Igapäevased treeningsoovitused
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad Su treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB dünaamika
Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju, sh funktsiooni Grit™ ja Flow™ spetsiaalseid mõõteandmeid, mis hindavad sõiduraja raskusastet ning laskumise sujuvust, nii on Sinu käsutuses tulemused, mida järgmine kord ületada.

Mäesuusatamine
Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

Murdmaasuusatamise dünaamika
Ühendades kella HRM-Pro™ pulsivööga (ei kuulu komplekti) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

Surfifunktsioonid
See kell töötab koos Surfline® vidinaga, et anda teavet loodete, lainekõrguse ja tuule kohta, näitab viie lähima asukoha surfihinnanguid ning töötab ka Surfline Sessions™ rakendusega, et saaksid jäädvustada videole iga laine, millel Surfline'i kaamera ees surfad.

Multi-GNSS tugi
Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Galileo).

ABC-andurid
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

Aklimatiseerumisinfo
See funktsioon kuvab Sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel Sa aklimatiseerunud oled, PulseOX, pulsisagedust ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.

ClimbPro funktsioon
Kasuta ClimbPro tõusuplaneerijat, et näha reaalajas teavet oma käsilolevate ja eelseisvate tõusude kohta, sh kalle, vahemaa ja kõrguse tõus – aga ka laskumisi ja tasaseid alasid.

Mitme kontinendi TopoActive kaardid
Laadi Wi-Fi®-ühenduse kaudu alla TopoActive’i mistahes maailma piirkonna kaardid, nii püsid oma uurimisretkedel õigel teel. Vaata maastiku kontuure, tõuse, mäetippe, parke, rannajooni, jõgesid, järvi ja muid geograafilisi objekte.

Suusakaardid
Valluta nõlvu eellaaditud topograafiliste kaartide abil ja kasuta kaarte SkiView™, et vaadata laskumisradade nimesid ja raskusastme hinnanguid rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas.

Golfirajad
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfiväljaku jaoks ümber maailma ning puutetundlikule sihtimisele ja PlaysLike Distance funktsioonile.

Ringreisi teekond
Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning sulle esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. Trendline™-i populaarsed teekonnad aitavad leida parimad kohalikud rajad.

Pöördest pöördeni navigeerimine
Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil See annab eesolevat pöördest varakult teada.

Nutiteavitused
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi ühilduvasse nutitelefoni laaditud muusikat.

Muusikarakendused
Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontolt Spotify®, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta oma juhtmevabu kõrvaklappe, et ilma telefoni abita muusikat kuulata.

Garmin Pay™ viipemaksed
Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay puutevaba maksmise lahendust, mis töötab kindlate teenusepakkujatega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha4.

Connect IQ™ pood
Kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi Connect IQ poest alla erinevaid kellakuvasid, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

Toitehaldur
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

Aku kasutusaeg
Aku kestvus kuni 16 päeva nutikella režiimis ja 42 tundi GPS-režiimis.

Tehnilised andmed

Tehinilised andmed

Ekraani suurus1.3 "
Aku kestvus384 tundi
Tellimine esindusse
Võimalik tellida:
2 tk
Tellimine esindusse 2-8 tööpäeva.

Sarnased tooted

Sarnaseid tooteid ei leitud.
Küpsise teatis
See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada parim võimalik kasutajakogemus.