Waterproof temperature sensor Sonoff WTS01, RJ9 4P4C (THR316/320)
Sonoff
Tootekood: WTS01
Hind
9.50 €
Sonoff WTS01 veekindel temperatuuriandur, RJ9 4P4C (THR316/320)
Hoidke kõike kontrolli all ja nautige mugavat juurdepääsu teabele teie keskkonna tingimuste kohta. Sonoffi veekindel temperatuuriandur pakub täpseid mõõtmisi vahemikus -40°C kuni 115°C ja on kõrge vastupidavusega - see teenib teid kaua. Seade töötab koos Sonoff TH Elite ja Sonoff TH Origin releedega (müüakse eraldi) ning on väga lihtne paigaldada.
Mõõtmiste kõrge täpsus
Andur mõõdab temperatuuri vahemikus -40°C kuni 115°C, mis tähendab, et see töötab hästi paljudes rakendustes. See paistab silma ka muljetavaldava täpsusega - vahemikus -10°C kuni 85°C mõõdab see täpsusega ±0,5°C.
Viimistletud iga detailini
Anduri paigaldamine ei valmista teile mingeid probleeme - lihtsalt ühendage see Sonoff TH Origin või Sonoff TH Elite releega. Toode on varustatud ka pika, 1,5-meetrise kaabliga, mis pakub suuremat paindlikkust ja võimaldab seda kasutada isegi teatud kaugusel seadmest, millega see on ühendatud. WTS01 on ka veekindel, korrosiooni- ja roostekindel, nii et võite seda kasutada niisketes keskkondades muretsemata.
Tootja: Sonoff
Mudel: WTS01
Värv: Must
Temperatuurivahemik: -40°C kuni 115°C
Mõõtmistäpsus -10°C kuni 85°C: ±0,5°C
Ühenduse tüüp: RJ9 (4P4C)
Mõõtmed: 50 x 6 x 6 mm
Kaabli pikkus: 1,5 m
Toode on ainult tellitav
Toodet ei ole hetkel esindustes saadaval.
Võimalik tellida:
Tellimine esindusse 5-9 tööpäeva.1943 tk